Jump to content

Tailwalk

Grendziu
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Na Jerku kupiłem używkę prawie jak nową, właśnie sobie odświeżyłem temat i nie wierzę, że mój ulubiony kij jest do 7g. Łowię na niego wszystko od początku roku i to jest jedyny kijek, który spełnia wszystkie moje oczekiwania, będę brnął w te firmę dalej, bo kij jest szybki, progresywny i przy rybie świetnie pracuję, no i wtedy dopiero wchodzi w parabole.
Chyba go lekko przeciążałem :P

Przykład filmu z innym kijem

• 2 years later...
W dniu 26.05.2021 o 10:42, Grendziu napisał(a):

Na Jerku kupiłem używkę prawie jak nową, właśnie sobie odświeżyłem temat i nie wierzę, że mój ulubiony kij jest do 7g. Łowię na niego wszystko od początku roku i to jest jedyny kijek, który spełnia wszystkie moje oczekiwania, będę brnął w te firmę dalej, bo kij jest szybki, progresywny i przy rybie świetnie pracuję, no i wtedy dopiero wchodzi w parabole.
Chyba go lekko przeciążałem :P

Przykład filmu z innym kijem

brnij koniecznie

• Administrators
2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

brnij koniecznie

Mam rozrzut, lubię na tą chwilę trzy marki, tytułowa, Justice i Suzuki.

Przedstawisz kiedykolwiek kij w sensownej cenie? Oczywiście który chciał byś kupić. Może z Korony sobie zamów? 

Arku, a jaka to jest sensowna cena? Dla każdego ona raczej będzie inna.

No właśnie, dla mnie teraz lekki kij górna granica to 1500. Mam kija za którego trzy lata temu dałem 1800 i wiem jaka jest różnica na plus, więc nadal szukam na podobnej półce.

Pewnie że to kwestia podejścia, ja nigdy nie miałem parcia na sprzęt górnopółkowy, Ale @Grendziu trzeba męczyć bo inaczej będzie nudno. 

47 minut temu, ArekH napisał(a):

Pewnie że to kwestia podejścia, ja nigdy nie miałem parcia na sprzęt górnopółkowy, Ale @Grendziu trzeba męczyć bo inaczej będzie nudno. 

pamiętaj, najważniejsza jest cena. preferencje, walory użytkowe potem😁. proponuję atut z. od CF

• Like 1