Skocz do zawartości

Tailwalk


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
10 godzin temu, ArekH napisał(a):

Przedstawisz kiedykolwiek kij w sensownej cenie? Oczywiście który chciał byś kupić. Może z Korony sobie zamów? 

Zawsze lubiłem jakość, w czym problem? Ja nie krytykuje Twoich wyborów.

Widzę różnicę w sprzęcie, jak się znudzi to do piachu, traktuje to zadaniowo, bez miłości i uczuć, jestem z innej gliny niż Ty, ale szanuje Twoje wybory, nie wbijając szpilki.

Miałem kij z korony, tani i mi nie przypadł, więc jak już mam wydać tysiąc plus to długo szukam, bo nie chcę wtopić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ArekH napisał(a):

Jak nie będę krytykował to o czym będziemy pisać i z czego będzie mógł kpić @christhof70 😅😉

ja nie kpię. zwyczajnie na pierwszym miejscu są u mnie preferencje i walory użytkowe, a na końcu cena. półka niższa czy wyższa nie ma dla mnie znaczenia. czy ktoś się ze mnie teraz ponabija? pewnie tak😁. i tak mam to gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, christhof70 napisał(a):

ja nie kpię. zwyczajnie na pierwszym miejscu są u mnie preferencje i walory użytkowe, a na końcu cena. półka niższa czy wyższa nie ma dla mnie znaczenia. czy ktoś się ze mnie teraz ponabija? pewnie tak😁. i tak mam to gdzieś.

A widziałeś kiedyś aby cena miała dla mnie znaczenie 🤔 jak będzie leżał mi Jaxon o będzie mnie stać to kupię, za to za kija w ciemno 2koła plus na razie nie dam, bo za duże ryzyko, że pójdzie na ognisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, christhof70 napisał(a):

czy ktoś się ze mnie teraz ponabija?

Ja na pewno nie. Też uważam że można mieć na prawdę dobry sprzęt za rozsądne pieniążki, ale jeśli ktoś woli górnopółkowy a przynajmniej cenowo? "to wolny kraj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał(a):

Ja na pewno nie. Też uważam że można mieć na prawdę dobry sprzęt za rozsądne pieniążki, ale jeśli ktoś woli górnopółkowy a przynajmniej cenowo? "to wolny kraj"

od pewnego progu cenę winduje nie blank, a dodatki. przelotki, uchwyt, korek czy wbudowany w dolnik mini wibratorek, walory użytkowe już wiele się nie zmienią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, christhof70 napisał(a):

od pewnego progu cenę winduje nie blank, a dodatki. przelotki, uchwyt, korek czy wbudowany w dolnik mini wibratorek, walory użytkowe już wiele się nie zmienią. 

Avid bleee 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...