Jump to content

Wspólny forumowy wypad


podlasiak
 Share

Recommended Posts

Mam taką propozycję żeby zorganizować w przyszłym roku na majówkę lub w wakacje zlot forumowy. Fajnie było by usiąść wieczorem przy ognisku po całym dniu wędkowania z piwkiem czy z czymś mocniejszym i pogadać podzielić się doświadczeniami itp. Czasu jeszcze dużo jeziorko można wybrać fajnie by było. Na miejscu można by zorganizować forumowe zawody wędkarskie ehh lubię takie wypady hehe. Co wy na to ? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Super pomysł. Myślę, że to kwestia czasu i chęci - problemem może być lokalizacja i ilość osób - jeszcze Nas mało, ale z drugiej strony od czegoś trzeba zacząć :)

Link to comment
Share on other sites

Jeden wypad już był i było nad 4, więc w przyszłym roku będzie więcej. Sam myślałem o zawodach, bo to świetna forma promocji i spędzania czasu. Na razie mamy dość mocną ekipę około mazurską. Są ludzie z Mazur, Warmii i Podlasia. Może tym razem Elvis odwiedzi suwiego i będzie nas więcej. Na pewno zawody trzeba zrobić, bo to świetna forma promocji.

Samo zorganizowanie wspólnego wędkowania trudne nie jest, tylko, jak znam życie ktoś musi po prostu rzucić miejsce i tyle. Jak będzie zima i lód, to z chęcią bym podjechał w jakimś wolnym czasie na wschód i powędkował krótką wędką.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...