Jump to content

Zawody "Wiosna dlaRyb 2016"


Dominik
 Share

Recommended Posts

Niebawem nastąpi nowy rok i nowe pomysły na wędkarstwo. Chciałbym powoli zarzucić temat naszych zawodów forumowych. Uważam, że powinniśmy coś takiego zrobić, co pomoże w integracji i zachęci nowych użytkowników do aktywniejszego działania.

Pierwsze zawody proponowałbym na wiosnę. Może końcówka kwietnia, może środek. Chciałbym, by to były zawody spławikowo-gruntowe. Bez konkretnego podziału i sztywnego regulaminu. Ma być towarzysko, miło i śmiesznie. Lokalizacja z uwagi na obecną logistykę naszych użytkowników będzie pewnie gdzieś w północno-wschodniej Polsce. Wiem, że niemożliwym jest uszczęśliwienie wszystkich, ale trudno. Trzeba podjąć decyzje. Oczywiście chciałbym, by nie były to pierwsze i ostatnie zawody/spotkanie w 2016 roku, więc inne lokalizacje też pewnie będą dostępne w innych terminach.

Chciałbym byście zapodali jakieś sugestie dotyczące formy takich zawodów oraz to, czy chcielibyście wziąć w nich udział.

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 31
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • Dominik

  10

 • suwi

  7

 • Grendziu

  5

 • elvis

  5

Top Posters In This Topic

Do ustalenia. Jezioro chyba będzie najlepsze z uwagi na to, że metoda gruntowa chyba będzie dominowała, a nie mamy ku temu odpowiedniej rzeki w okolicach.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na konkretny termin jeżeli tylko czas pozwoli zjawię się stanąć w szranki z kolegami z Forum :) 

Przy okazji może nareszcie brat mnie odwiedzi po niemal 6 latach :P

Link to comment
Share on other sites

Pomysł ciekawy,jestem jak najbardziej zainteresowany ( o ile znajdzie się wolną chwilę ). Mój pomysł, żeby może zrobić zawody grupowe, np. 2/3 osobowe i dany team wygrywa a nie jedna osoba :)
Czekam na konkretniejsze informacje
 

Link to comment
Share on other sites

No i fajnie, że jest odzew :)

Jako, że mają to być wiosenne zawody, to terminu upatrywał bym w kwietniu. Może 23-24. Oczywiście dużo się może jeszcze zmienić, ale jestem dobrej myśli :)

Zawody parami nie są głupie, ale na chwilę obecną nie mamy szans ustalić listy startowej, więc trudno wyrokować. Jeśli będzie kilka ekip i będzie chęć rozgrywania parami, to czemu nie.

Teraz jest to takie sondowanie potencjału, ale jak chcemy rozwinąć działalność forum, to taki event jest wręcz konieczny :)

Link to comment
Share on other sites

Gadżety będą na pewno. Do tej pory ich nie ma, bo nasz kerownik Grendziu wybrzydzał w sprawie logo jak baba w obuwniczym. Teraz powinno coś ruszyć i w nowym roku zamówimy gadżeciki z logo (wypychacze, miarki, itp.) oraz jakieś koszulki.

Oprócz upominków na pewno będzie piwko i kiełbasa, jak to w porządnym, chrześcijańskim kraju :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share
×
×
 • Create New...