Skocz do zawartości

A może coś o boksie?


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, suwi napisał:

Ni bylo mi dane oglądać Jednak stawialem na Kownackiego Wyszło inaczej

Moim zdaniem to Kownacki przegrał, a nie Heniek wygrał. Jak po trzydziestce można się radować tym, że w barach przybyło?

Kiedy usłyszałem, że Adam jest załamany, bo pierwszy obóz przygotowawczy poszedł w p...u, to wiedziałem, że śmierdzi lipą. Poczytajcie biografię BL - on zawsze trenował, bo jego celem była perfekcja.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Linek727 napisał:

Moim zdaniem to Kownacki przegrał, a nie Heniek wygrał. Jak po trzydziestce można się radować tym, że w barach przybyło?

Kiedy usłyszałem, że Adam jest załamany, bo pierwszy obóz przygotowawczy poszedł w p...u, to wiedziałem, że śmierdzi lipą. Poczytajcie biografię BL - on zawsze trenował, bo jego celem była perfekcja.

 

 

 

 

 

 

Brak serca do walki ?

Ilość zer na koncie ma być odpowiednia i wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu zależy, który aspekt weźmiemy pod uwagę. Część komentatorów twierdzi podając statystyki zarobków oraz oglądalności najważniejszych walk w roku, że boks nadal jest na topie, ale wielkich gal MMA z ważnymi wydarzeniami dla tego sportu  jest znowu więcej niż w boksie i sumarycznie MMA tutaj wyprzedza boks. 

Można mówić też o mniejszym zainteresowaniu oraz mniejszej ilości perełek w klubach bokserskich. MMA mocno się rozwinęło kilka lat temu, jest bardziej medialne, przyciąga sponsorów. Ucierpiały właśnie tradycyjne sporty walki- boks, kick-boxing. 

U nas w kraju boks przeżywa mocny regres, a można to zauważyć ile gal jest transmitowanych na kanałach sportowych- porównanie boks vs mma. Tutaj dochodzi jeszcze dziadostwo promotorów, kontraktujących słabych przeciwników dla polskich bokserów, tylko po to aby tworzyć pozytywne bilanse walk.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał:

Tutaj dochodzi jeszcze dziadostwo promotorów, kontraktujących słabych przeciwników dla polskich bokserów, tylko po to aby tworzyć pozytywne bilanse walk.

A wymień mi proszę aktualnych top 20 bokserów z Polski, gdzie chciałby z nimi walczyć świat bokserski i da się zrobić SHOW? Szpilka jest popularny chyba bardziej z tego, że robi z siebie debila niż z umiejętności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Grendziu napisał:

A wymień mi proszę aktualnych top 20 bokserów z Polski, gdzie chciałby z nimi walczyć świat bokserski i da się zrobić SHOW? Szpilka jest popularny chyba bardziej z tego, że robi z siebie debila niż z umiejętności?

No Prezes przecież napisałem, że delikatnie mówiąc słabo z tym. Mamy kilku dobrych na europejskim poziomie i to wszystko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...