Skocz do zawartości

Krypto waluty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wrypalem 35tys 5 lat temu, wyleczylem się, moj błąd, bo trzeba bylo bawić sie w Bitcoina. Więcej na ten temat sie nie wypowiem, bo zamknalem temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grendziu napisał:

Wrypalem 35tys 5 lat temu, wyleczylem się, moj błąd, bo trzeba bylo bawić sie w Bitcoina. Więcej na ten temat sie nie wypowiem, bo zamknalem temat. 

Jak na chwilę obecną bawię się głównie długo terminowo, inwestuję w najtańsze krypto licząc na ich wzrost w dłuższym terminie. Kwoty nie są jakieś duże na jedną krypto walutę.
Jeżeli chodzi o BTC to teraz jest okres wyrównania i moim zdaniem za miesiąc lub dwa będzie wzrost o około 5k $. 

Pożyjemy zobaczymy, na chwilę obecną po sprzedaży wszystkich krypto by odzyskać środki i ponownie zainwestować kwotę bazową jestem w tym tygodniu na minusie. Łącznie -2% przy spadkach rzędu 10-15%, wyrównanie cen to czas zakupów choć ceny niektórych jeszcze polecą w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelałem przysłowiową stówkę by pokazać Wam, że się da zarobić. Nic więcej nie przeleję, tylko będę obracał tą kasą.

 

Co by nie ściemniać: masz tu @Grendziu dowód rzeczowy numer 1 :D

 

Plus 5% bo na szybkości chciałem Ci udowodnić, że jak za coś się biorę to robię to dobrze. Takich zakupów i sprzedaży jestem w stanie wykonać sporo. To tylko przykład jak w 30 minut można zarobić 5% nie licząc prowizji. W banku płacą 2.4%.

 

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p..., jaki ja stary jestem. Dla mnie inwestycja to kupno odkurzacza. Spałem pod lodem?

Piszę poważnie.

Takie coś to nie na moją łysą pałę. Ale życzę powodzenia, szczerze. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Linek727 napisał:

Ja p..., jaki ja stary jestem. Dla mnie inwestycja to kupno odkurzacza. Spałem pod lodem?

Piszę poważnie.

Takie coś to nie na moją łysą pałę. Ale życzę powodzenia, szczerze. ?

A czym tak naprawdę różnią się kryptowaluty od akcji? Dla mnie jedno i to samo, matematyka, później matematyka i analiza a na końcu obstawiasz.
Specjalnie obstawiłem coś na szybko by udowodnić Grendziowi, że ten jego kolega albo: nie umie grać na giełdzie albo chciał wyłudzić jego pieniądze.

Powiedzmy, że obstawiłem 1k PLN to 30 minut zarobiłem na czysto 35 zł, 70 na godzinę gdzie: umyłem naczynia, prysznic i takie tam sprawy, powyginałem drut.

 

Nie ma opcji, że ktoś jest za stary czy za młody. Jest tylko jedna opcja: albo umiesz coś robić albo nie. Wiek jest tylko liczbą!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie analizuję tego, zamknąłem temat jak napisałem wyżej. W życiu cały czas idę na ryzyku , pracując.

Aktualnie szukam swojego miejsca w bukmacherce i tutaj tracę czasu i kasę... 

Mam nadzieję, że tam znajdę swój system, bo i lubię sport i adrenalinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

46% na BTC

 

Kupiony short za 47,939.5 sprzedany za 47,500.0 na x50 dźwigni. Daje to 0,92% mnożone przez 50 = 46% postawionej kwoty.

Dla niewtajemniczonych obstawiłem, że BTC spadnie i spadł.

 

Da się zarobić i to sporo, trzeba tylko umieć!

 

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...