Skocz do zawartości

Krypto waluty


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Zacząłem inwestować dla zabawy codziennie po 6zl na emeryturę za pomocą Revolut 😉😉😉 na razie w złoto, srebro, platynę, pallad. Będą to Inwestycje długoterminowe do emerytury 😂 korca mnie kryptowaluty, ale takie inwestycje dla mnie to abstrakcja. Po 4 dniach i inwestycji 24zl jestem na plusie 5gr💪💪💪

Złoto jest już wysoko, szkoda stracić $, jak chcesz kupić coś z krypto na spocie to kup BTC lub ETH. Pójdą do góry i sprzedasz ale nie na starość :P lub szukaj czegoś co w miarę miało dobrą cenę a teraz jest nisko.

Ogólnie popatrz co stoi nisko a zawsze będzie potrzebne, kupisz np złoto a ono spadnie i będziesz na stracie. Takie zakupy robi się na dołkach czyli gdy cena jest niska. Tylko wtedy zbiera się kasę i czeka z zakupem do odpowiedniej ceny. Odpowiednio niskiej ceny.

 

Nie wrzucałem tego ale w poprzednim tygodniu: na nasdaqu - ładnie go złapałem i sprzedałem za dobre pieniądze, potrzymałbym dłużej zarobiłbym 2x tyle. Życie, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu :) 

Podobnie BTC i ETH zbierałem po dołkach i sprzedałem na +60%. Chwilę później spadli do poziomów sprzed wyjścia w górę. No to znowu skupuję po dołkach i czekam. 

 

 

Ogólnie jak chcesz coś trzymać dłużej jak rok czy dwa to popatrz na wykres co najmniej tygodniowy tj. jedna świeca to tydzień.

 

Masz wykres złota tygodniowy:

image.png.efaa1ea6d93f750604a96f6833b340c0.png

 

Chcesz kupować w najwyższych historycznych cenach? To co reklamują niedługo spadnie, podobnie było z Amber Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, NPC napisał(a):

Chcesz kupować w najwyższych historycznych cenach? To co reklamują niedługo spadnie, podobnie było z Amber Gold.

Na razie się nie znam, nawet nie uczę, bawię się, ale dzięki za podpowiedzi. Biorę te 6zl że stracę, jak ktoś pije dwa piwa, je Snickersa lub pali pół paczki fajki.

Jak zacznę widzieć sens inwestycji to może kiedyś Sue wdrożę bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał(a):

Gdzie tak tanio dają? 

Nie wiem po ile fajki, nigdy nie paliłem, alko aktualnie nie pije, ale w Biedrze, myślę że za 3zl browar się znajdzie 😉 właśnie kupiłem ułamek BTC za 6zl😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 20.07.2023 o 22:11, NPC napisał(a):

jak chcesz kupić coś z krypto na spocie to kup BTC lub ETH

Dziś słuchałem że ETH ma iść w górę i to sporo w dłuższym okresie, prawda czy fałsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Dziś słuchałem że ETH ma iść w górę i to sporo w dłuższym okresie, prawda czy fałsz?

Prawda i fałsz, zależy ile ma iść, zależy kiedy. Ja już po zakupach jestem ale jak trafi się dołek to dokupie.

Tylko czekam dzisiaj na Fed o 20 i ich decyzje w sprawie stóp %.

 

Pamiętaj, że ja nie jestem ekspertem, ja tylko z tego żyje.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...