Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak już wspominialśmy w tym roku, po 2 latach nie do końca nam się udaje spotkać w jednym stałym terminie.

Ze względu na to, że raz, zrezygnowałem z zawodów, u nas na łowisku w tym roku raczej nie będzie zawodów fundacyjnych, myślę, że możemy tak się zebrać aby nas było WIELE, co Wy na to, czekam na propozycje najbardziej zainteresowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać w grudniu o obecności na imprezie w czerwcu/wrześniu?

Owszem można, ale ile z tego da się zaplanować i przełożyć w real?

U mnie jest to niewykonalne, abym teraz określił będę / nie będę na 100% w tej chwili.

???

... a po za tym, to ci twoi koledzy z forum są mocno podejrzani i nie wiem czy chciałbym ich spotkać :grin-min:

p.s. piszę "ci", "twoje" z "małej", bo uważam, że między kumplami nie trzeba se czapkować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę chyba do najbardziej zainteresowanych.

Dopasowywałem się do każdego terminu i tak też będzie tym razem.

Z mojej perspektywy czym prędzej tym lepiej, bo krótszy czas oczekiwania.?

Jasnym jest też, że raczej nie przed majem ze względu na aktywność rybek i optymalne temperatury dla przyjemnego biwakowania i nie później niż we wrześniu.

Jedynie jakiś pogrzeb, choroba moja lub bliskich mogłaby mnie powstrzymać przed przyjazdem.

Co ustalicie do tego się dopasuję i swoje plany ułożę pod tym kątem.

Tak czy inaczej ostatecznie kogoś nie będzie. Szkoda, że wielu nie dociera rok po roku.

Warto być. Zresztą kto był ten wie.:):408_beers:?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli by do tego doszło, że miałbym się tam kiedyś pojawić, to właściwie tylko okres wakacyjny wchodzi w grę.

Dzieciaki, szkoła itd. dlatego u mnie wrzesień odpada ?

p.s. niech będzie wrzesień, wtedy nie będę musiał wymyslać nowych powodów, żeby nie przyjechać :grin-min:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Jeśli by do tego doszło, że miałbym się tam kiedyś pojawić, to właściwie tylko okres wakacyjny wchodzi w grę.

Dzieciaki, szkoła itd. dlatego u mnie wrzesień odpada ?

p.s. niech będzie wrzesień, wtedy nie będę musiał wymyslać nowych powodów, żeby nie przyjechać :grin-min:

Pisali w radio, że masz bardziej dzieci na wydaniu, może że sam musisz zakładać im mundurek do szkoły ???

Nie ma wymówek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...