Jump to content

Zlot Fudacji dla Ryb - 2022

Recommended Posts

• Administrators
Grendziu

Jak już wspominialśmy w tym roku, po 2 latach nie do końca nam się udaje spotkać w jednym stałym terminie.

Ze względu na to, że raz, zrezygnowałem z zawodów, u nas na łowisku w tym roku raczej nie będzie zawodów fundacyjnych, myślę, że możemy tak się zebrać aby nas było WIELE, co Wy na to, czekam na propozycje najbardziej zainteresowanych :)

• Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grendziu

27

• ArekH

20

• Hotpoint

13

• mav3rick

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak z ciekawości@Grendziu . Jesteś przeciwny nęceniu niewielką ilością ziaren na swoim " dołku" , to żeby nie mordować się spombem, muszę poczekać, aż pojedziesz po schabowe, buchnąć łudkę i se dopie

Termin jest zajebisty. Bardzo lubię przełom sierpnia i września, bo to jeszcze lato, ale już prawie jesienna obżerka dla ryb. Będzie chłodniej i łatwiej będzie przetrwać na tym niezadrzewion

Dziś rozmawiałem z @Ostap uświadomił mi że jest zlot i to w czasie trwania mojego urlopu Żona już poinformowana Zamierzam nareszcie dołączyć do was na ZLOCIE  @elvis zabieram Cie jeśli masz ochot

Posted Images

Hotpoint

Pisać w grudniu o obecności na imprezie w czerwcu/wrześniu?

Owszem można, ale ile z tego da się zaplanować i przełożyć w real?

U mnie jest to niewykonalne, abym teraz określił będę / nie będę na 100% w tej chwili.

💩💩💩

... a po za tym, to ci twoi koledzy z forum są mocno podejrzani i nie wiem czy chciałbym ich spotkać :grin-min:

p.s. piszę "ci", "twoje" z "małej", bo uważam, że między kumplami nie trzeba se czapkować 💩💩💩

Tench_fan

Należę chyba do najbardziej zainteresowanych.

Dopasowywałem się do każdego terminu i tak też będzie tym razem.

Z mojej perspektywy czym prędzej tym lepiej, bo krótszy czas oczekiwania.😏

Jasnym jest też, że raczej nie przed majem ze względu na aktywność rybek i optymalne temperatury dla przyjemnego biwakowania i nie później niż we wrześniu.

Jedynie jakiś pogrzeb, choroba moja lub bliskich mogłaby mnie powstrzymać przed przyjazdem.

Co ustalicie do tego się dopasuję i swoje plany ułożę pod tym kątem.

Tak czy inaczej ostatecznie kogoś nie będzie. Szkoda, że wielu nie dociera rok po roku.

Warto być. Zresztą kto był ten wie.:):408_beers:🎣

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • Administrators
Grendziu

Proponuje wrzesień pierwszy lub drugi tydzień, co Wy na to?

Hotpoint

Jeśli by do tego doszło, że miałbym się tam kiedyś pojawić, to właściwie tylko okres wakacyjny wchodzi w grę.

Dzieciaki, szkoła itd. dlatego u mnie wrzesień odpada 💩

p.s. niech będzie wrzesień, wtedy nie będę musiał wymyslać nowych powodów, żeby nie przyjechać :grin-min:

• Haha 2
  • Administrators
Grendziu
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Jeśli by do tego doszło, że miałbym się tam kiedyś pojawić, to właściwie tylko okres wakacyjny wchodzi w grę.

Dzieciaki, szkoła itd. dlatego u mnie wrzesień odpada 💩

p.s. niech będzie wrzesień, wtedy nie będę musiał wymyslać nowych powodów, żeby nie przyjechać :grin-min:

Pisali w radio, że masz bardziej dzieci na wydaniu, może że sam musisz zakładać im mundurek do szkoły 😜😜😜

Nie ma wymówek 💩💩💩