Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na możliwe terminy, jest mi w sumie obojętne (choć wrzesień bardziej realny do wyrwania wolnego).
Jeśli będę w terenie jak zwykle od lipca, to może się nie udać wcale Was spotkać, bo nieraz wracałem w piątek z zachodniej Polski, by w poniedziałek znów tam pojechać.
Ale może się też zdarzyć, że będę łowić w okolicach Wielkopolski i wtedy prawie "służbowo" wpadnę. :)

Bardzo chętnie znów Was spotkam, a jeszcze chętniej tych których jeszcze nie spotkałem. ;)

Standardowo zaułek w kontenerze będzie mój. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było zrobić tak, żeby jeszcze ciepło było, tylko weź i wywróż co i jak. Chętnie bym tam ponownie pojechał, tylko trzeba dogadać konkretny termin. Mi zostało tylko 79 dni urlopu, więc mam z czego uszknąć na wyjazd. W tym sezonie na uszach stanę, by pojechać. W moim przypadku zawsze końce miesiąca są przekichane, gdyby dało radę, to może 1 lub drugi weekend byśmy to zorganizowali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @GrendziuOstatni weekend sierpnia to raczej nie z puntu widzenia @Grzes77 bo dopiero co wspominał, że końcówki miesiąca ma ciężkie w robocie.

Do tego @ArekH będzie świeżo po zakończeniu urlopu więc z piatkowo/wekendowym wyjazdem będzie miał krucho. @Hotpoint będzie "pakował tornister" do szkoły ? bo i rok szkolny rusza we wrześniu. @Zola67 natomiast z tego co kojarzę to końcówka sierpnia/wrzesień jeździ z reguły na winogrona do Francji.

Musi jednak sam się odnieść do sprawy.

 

Tak więc proponuję 1 lu 2 weekend sierpnia jeśli musi to być sierpień.

Co do mnie to dopasuję się jak już wspominałem.

Chciałbym aby było obecnych jak najwięcej osób.

Darku wyznaczysz termin to zjawimy się jak tylko będą ku temu możliwości.

Wszak to Ty jesteś gospodarzem :408_beers:? i zaproszenie wypływa od Ciebie.

Poniekąd czekam na wypowiedź i wywołuję do tablicy Michała @Splot.

Co we Wrocławiu myślą w tej materii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tench_fan ja jak będę mógł to przyjadę, mam blisko w porównaniu z innymi, nawet na jeden dzień z noclegiem.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...