Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Grzes77 i @Semi a co z Wami, termin miał Wam pasować :P

Co do wywózek  i max nęcenia się nie wypowiadam, bo to nawet nie jest ostatnio śmieszne przy ilości śnięcia ryb wokoło, jakby ich nadmiar  nie zabijał tlenu w wodzie , nie powstawał  jakiś tam proces gnilny, a ryb po nadmierny zżaraciu nie wytwarzały więcej azotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 i @Semi a co z Wami, termin miał Wam pasować :P

Wiem, że miał między innymi i mi pasować, tylko dosłownie dwa tygodnie temu miała miejsce jedna zmiana, o której szerzej opowiedziałem @elvis, jak będzie chciał, to Ci o tym powie na zlocie. Przez tą zmianę, moja żona sama musi pilnować biznesu, a co za tym idzie ja muszę zajmować się synem itd. Mógłbym wyjechać w sobotę po 14:00 i do Was na wieczór dołączyć, jednak to trochę bez sensu jechać prawie 500km, by tylko jedną noc zaliczyć i na drugi dzień zrąbany wracać. Dlatego i ten rok muszę odpuścić, do tego dołączył Paweł prezes mojego koła, który poprosił mnie, bym zorganizował drużynę na Jagodno, bo koło chce wystawić dwie ekipy. Musiałem coś wybrać i z raną na sercu wybrałem zawody na Jagodnie, gdzie do drużyny włączyłem @Bolo, przez co i on przeze mnie nie będzie na zlocie. Sorry Darku, gdyby Nienawiszcz był bliżej, to pewnie bym na uszach stanął i na zlot pojechał, a tak wyjeżdżając w sobotę po 14:00 byłbym około 20:00, zrąbany po podruży przyjąłbym dwa shoty i pozamiatane. Do tego we wrześniu mam trzy weekendy z rzędu zawody. Pierwszy weekend Hayabusy na Jagodnie, drugi weekend spławikowe na jeziorze kozienickim, trzeci weekend spławikowe z pracy. Sorry koledzy, strzelcie lufę za moje zdrowie, ja za Wasze w sobotę też strzelę lufę, wyszło jak zawsze ?.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu jam tylko troszkę żartował z tą kukurydzą.
Planuję posłać parę spombów, a potem nęcenie koszykiem, peletem, ewentualnie pva.
Przecież jade się odchamić, a nie zapierdzielać jak gupi
Rybki to jako dodatek!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka



  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 8.01.2022 o 17:57, ArekH napisał:

Wiem że jesteś dobrym gospodarzem. Jaja sobie robię.

Niestety wędzonek nie będzie, cały poprzedni tydzień leżalem na srovida, wczoraj puściło, jutro praca.

Wokoł od 60h jakiś armagedon z przyduchami 9 burze po upałach), dzisiaj kolega pojechał zobaczyć, wszystko ok. coś tam jeszcze pływa co nie skłusowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2022 o 23:21, Semi napisał:

Szczęśliwi Ci co zaplanować coś mogą. Ja nie mogę więc się nie wypowiadam. Chłopaki, jak będę mógł to przyjadę. Oby te ze wschodu się trochę uspokoili.

@Grendziu, nie przypominam sobie żebym cokolwiek pisał że mi pasuje termin.:grin-min: W poniedziałek ruszam na kierunek Nowa Dęba, prawdopodobnie na cały wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
46 minut temu, Semi napisał:

@Grendziu, nie przypominam sobie żebym cokolwiek pisał że mi pasuje termin.:grin-min: W poniedziałek ruszam na kierunek Nowa Dęba, prawdopodobnie na cały wrzesień.

Przecież jedziesz od tamtego roku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
56 minut temu, Semi napisał:

Aaaa, to to fakt:hmmm-min:. @Grendziu, jeszcze 3 lata i będę co roku, jeszcze mnie kijem będziesz wyganiał.:grin-min:

Za trzy lata będzie koniec świata ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wędzonek nie będzie, cały poprzedni tydzień leżalem na srovida, wczoraj puściło, jutro praca.

Wokoł od 60h jakiś armagedon z przyduchami 9 burze po upałach), dzisiaj kolega pojechał zobaczyć, wszystko ok. coś tam jeszcze pływa co nie skłusowali
Trzeba było się szczepić to byś nie chorował ;)

Przyducha to będzie po zlocie a niektórzy to i w trakcie dostaną ;)

Tylko spin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...