Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna wędką blisko i próbuje na bombkę ( strzelam kukurydzą i pelletem) i co prawda nie biorą krąpie ale poza 3 plotkami też nic konkretnego nie wpadło. Drugi kij na methodę i w miarę możliwości daleko. Tam złowiłem 2 liny. Tyłka nie urywa za to pogoda na zjazd zacna.IMG_20220831_154937.jpg.96ade365795784dd637612b3ee943985.jpg

IMG_20220831_164704.jpg.45aed45a2e7c8b64ef458c16eb3dfdce.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łowisku kilka osób karpiuje. Ładny pełnołuski karp " wyjechał" - bodaj 9,5 kg. Zajechał także Marcin @Marcel. Wędki trochę bezpańskie były i same łowiły  ? Tak czy siak jeszcze 3 zieloniutkie rybki się zameldowały:

IMG_20220831_182520.jpg.431ee21dcb553d0682d79b9293e34d9f.jpg

IMG_20220831_212237.jpg.e08507cc0137c8dbfd743f29bfe0c3d4.jpg

IMG_20220831_212322.jpg.a626461f741d8d8a05fa1d7b2099b159.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za blisko szczęścia byłem musiało się coś SPI....Ć a ,że nieszczęścia chodzą parami pozostaje usiąść  i płakać 
Wrzucasz zdjęcia jak łowisz ryby a na zlocie nie będziesz?

Tylko spin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę z przykrością zrezygnować ze zlotu tym razem. Córkę na rozpoczęcie roku muszę zaprowadzić i w piątek ogarnąć opiekę.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka


Córka ma też mamę i raz w roku może ją odprowadzić ;)

Tylko spin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że miał między innymi i mi pasować, tylko dosłownie dwa tygodnie temu miała miejsce jedna zmiana, o której szerzej opowiedziałem [mention=4]elvis[/mention], jak będzie chciał, to Ci o tym powie na zlocie. Przez tą zmianę, moja żona sama musi pilnować biznesu, a co za tym idzie ja muszę zajmować się synem itd. Mógłbym wyjechać w sobotę po 14:00 i do Was na wieczór dołączyć, jednak to trochę bez sensu jechać prawie 500km, by tylko jedną noc zaliczyć i na drugi dzień zrąbany wracać. Dlatego i ten rok muszę odpuścić, do tego dołączył Paweł prezes mojego koła, który poprosił mnie, bym zorganizował drużynę na Jagodno, bo koło chce wystawić dwie ekipy. Musiałem coś wybrać i z raną na sercu wybrałem zawody na Jagodnie, gdzie do drużyny włączyłem [mention=2063]Bolo[/mention], przez co i on przeze mnie nie będzie na zlocie. Sorry Darku, gdyby Nienawiszcz był bliżej, to pewnie bym na uszach stanął i na zlot pojechał, a tak wyjeżdżając w sobotę po 14:00 byłbym około 20:00, zrąbany po podruży przyjąłbym dwa shoty i pozamiatane. Do tego we wrześniu mam trzy weekendy z rzędu zawody. Pierwszy weekend Hayabusy na Jagodnie, drugi weekend spławikowe na jeziorze kozienickim, trzeci weekend spławikowe z pracy. Sorry koledzy, strzelcie lufę za moje zdrowie, ja za Wasze w sobotę też strzelę lufę, wyszło jak zawsze .
Dawaj na zlot, nie ściemniaj ;)

Tylko spin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...