Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to czas na mnie. W tym roku chciałem zrobić niespodziankę i przyjechać na zlot niezapowiedziany. Plany pokrzyżowało mi wesele kuzynki mojej żony, więc wpadłem na pomysł, nawet @elvisowi wspominałem, że zrobię taki myk i wpadnę na zlot we wtorek i posiedzę do sobotniego poranka, jednak wolnego również nie dostałem i to tylko przez to, że jak chcę mieć wolny weekend na wesele, a cały wydział ma w tym tygodniu pracować w weekend, to na tygodniu wolnego nie dostanę, no i moje chytre plany poszły się gonić, sorry 🍻🍺

Niby w weekendy nie pracujemy, ale już w czerwcu nam zapowiedziano, że wszystkie weekendy września będziemy pracować nad baaardzo grubym tematem, nadchodzący weekend mam wolny, ale idę na wesele, do tego nie wiem co w pracy powiedzieć by mieć wolne w niedzielę 24 na zawody Hayabusy, bawcie się dobrze 🍻🍺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelL napisał(a):

@ArekH @Grzes77 szkoda .... ale wiadomo, życie.

My będziemy we trzech: Ja, @elvis 77 i Mój brat Jarek "Taja"

Co do miejscówek to wiem, że nie było rezerwacji.

@Tench_fan rozstawiaj się gdzie chcesz, damy radę się pomieścić.

 

Sory Pawle. Zawsze warto było być z wami na zlocie. Niestety ale często trudno to wytłumaczyć osobom pracującym w systemie tygodniowym, a nie będącym w służbie jak np. @Grzes77, czy w sporym stopniu Ja i przepraszam kogo pominąłem . Nie mamy wolnych wekendów, a wręcz te wekendy nabijają nam pensję. W firmach zatrudniających jak u mnie po 250 szoferów spróbuj wywalczyć tydzień urlopu jeśli nie miałeś go zaplanowanego w listopadzie zeszłego roku. Tym bardziej w miesiącach letnich. Wypijcie za mnie kielicha. Jeszcze trochę to mi będzie przykro że kogoś nie ma. 😉 Naprawdę pozdrawiam i chciał bym być na Nienawiszczu!

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz.
Szkoda, że nie wszyscy przyjadą. My meldujemy się jutro. Też we 3 będziemy. Z nami kolega 1 raz jedzie.
Ma być bez deszczu a reszta to już sama się ułoży.
Może za rok się spotkamy.
Z Pawłem gadałem coby może Jagodno jesienią zrobić na kilka dni. Fajnie w tamtym październiku to wyszło.
Do zobaczenia niedługo ;)
Pozdro

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Do zobaczenia zatem dzisiaj, mam jakieś spotkanie po 16tej, czekam na potwierdzenie jeszcze jednego po południu... myślę, że jeśli nic się nie wydarzy będę po 18tej💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolek jedzie już do wawy. Tylko mój sprzęt wrzucić i lecieć.
Dodam tylko, że aby być na zlocie Karol w niedzielę musi pokonać ponad 1000 km.
Do zobaczenia ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę tysiąc czy do niedzieli?
My tylko troszkę ponad osiemset.

Miałem się spytać... wędki braliście?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...