Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nieoficjalny termin zlotu w następnym roku to, od 12-18 sierpnia 2024 - oczywiście, jeśli ktoś chce może być dłużej/krócej... Prawdopodobnie będziemy też świętować 50tke Pana Darka Cz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym roku z przyczyn niezależnych ode mnie musieliśmy szybko wrócić już wczoraj w nocy. Było bardzo fajnie ale za krótko, stanowczo za krótko. Dzięki za miłe rozmowy i ogólnie za wszystko. Od kilku miesięcy odliczałem czas do zlotu bo byłem już wcześniej i wiedziałem, że czas spędzony z takimi ludźmi nie będzie stracony. Jeden telefon zakończył mój pobyt. Karol w sumie mógł zostać jeszcze a ja w pociąg ale postanowił mnie dostarczyć za co dziękuję.
Szkoda i jeszcze raz szkoda bo jeszcze tak krótko to nie byłem od 2016 roku na zlocie.
Miłej zabawy życzę i bezpiecznych powrotów.
Pozdro i do zobaczenia z niektórymi na Jagodnie ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my Łukaszu dziękujemy.
My też już pozwoli zaczynamy się pakować. Najprawdopodobniej widzimy się za kilka tygodni, ale sam wiesz że życie pisze różne scenariusze i niczego nie możemy być pewni. Ja powoli już się szykuję do tego spotkania i zakupiłem taką samą latarkę jak Twoja.
Ps. Znalazły się okulary Araba. Jutro, ewentualnie we wtorek mu odeśle.
IMG_20230910_081916.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety powoli czas zjazdu dobiega końca. Jak zawsze nie żałuję czasu tu spędzonego. Gdy nic nie muszę i mogę się " zrelaksować" wśród znajomych i przyjaciół. Łowię jeszcze z rana. Doczekałem się w końcu brania fajnej ryby, niestety zszedł w czasie holu. Szczupaki z Nienawiszcza wciąż nienasycone. Straciłem dwa podajniki by w końcu przyłapać winowajcę. Dziękuję za te dni, wszystkim Wam. Do zobaczenia na następnym złocie.

IMG_20230910_084346.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...