Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Wychodzi że jedynie miejscowym wszystko pasuje, bo tak nie ma terminu by każdego zadowolił. No jeszcze @karol w i @Ostap nigdy nie narzekają. 

Wuja to nie jest tak, nie wiem czy Robertowi pasuję, bo On ma kilkanaście zawodów w tym roku po Polsce etc. Termin po to się podaje teraz, aby każdy kto chcę mógł się do tego przymierzyć, dobrze wiemy, że czasami w ostatniej chwili ktoś wyleci, bo coś tam, u mnie jest zapisane i tylko choroba lub jakiś kataklizm może stać się, że nmnie nie będzie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Termin po to się podaje teraz, aby każdy kto chcę mógł się do tego przymierzyć

I o takie Polskie walczyliśmy! ? Już w zeszłym sezonie o tym była mowa. Dobrze że się w końcu stało. Termin wpisz jako ustalony w kalendarz łowiska. Każdy podejmie co roku decyzję co jest dla niego priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ArekH napisał:

Wychodzi że jedynie miejscowym wszystko pasuje, bo tak nie ma terminu by każdego zadowolił. No jeszcze @karol w i @Ostap nigdy nie narzekają. 

Jak wcześniej pisałem wszystko jest możliwe jak do tego się podejdzie się poważnie a tzw. terminy to tylko czas który mam wygospodarować żeby spotkać się z ludźmi w realu .Termin dla mnie na dzień dzisiejszy jak najbardziej najlepszy .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

 Termin po to się podaje teraz, aby każdy kto chcę mógł się do tego przymierzyć, dobrze wiemy, że czasami w ostatniej chwili ktoś wyleci, bo coś tam, u mnie jest zapisane i tylko choroba lub jakiś kataklizm może stać się, że mnie nie będzie.

Jestem za a nawet przeciw ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Po pijaku, gdzieś na Alledrogo, znalazł i zakupił komplet dużych Jaj. Pomijając Darku kpiny. Czas był najwyższy na takie posunięcie. Stoję za twoją decyzją murem, choć i tak nie wiem co mnie czeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 11.01.2022 o 22:23, Grendziu napisał:

Rezerwuje łowisko dla nas od 31 sierpnia środa do 4 września niedziela, z nastawieniem intensywności 2/4 września ???????

@ArekH przecież podałem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest zajebisty.

Bardzo lubię przełom sierpnia i września, bo to jeszcze lato, ale już prawie jesienna obżerka dla ryb.

Będzie chłodniej i łatwiej będzie przetrwać na tym niezadrzewionym cypelku.

Na 95% będę.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...