Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Grendziu napisał(a):

Nie wiem kto będzie, może kilka nowych osób.

Arunio nie komentuje tego, gdyby ktoś chciał bardzo mocno, to gdyby skały robiły 💩💩💩 to by był...

Ja nad wodą ostatnio byłem ze @Splot totalnie oddałem się innej pasji.

A nawet jeśli będą 4-6osób też będzie fajnie i zastanawimy się , czy warto...

@mav3rick rozumiem, że....? Etc, itd, itp.

Bez spinny, wszystkiego dobrego w weekend 💪💪💪

@Grendziu  Z tymi skałami to cudowne, że pamiętasz 👍 W poniedziałek mam wywózkę mebli na nowy kwadrat, wrzesień to adaptacja starego czterokąta, bo obiecałem. Jestem sam fizycznie w tym wszystkim, kasą nie sram, ale muszę to ogarnąć. Mógłbym wpaść, bo choć jestem na urlopie, to też wolne mi się należy. Ale jak wpadnę, to terminowe tematy upadną. I po co wam gość, który przejmuje się swoimi tematami, zamiast się bawić? To są takie poj... czasy, że nawet materaca nie kupisz, tylko czekasz 6 tygodni.

PS. Skały, na szczęście, jeszcze się nie zesrały 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2]Grendziu [/mention] Z tymi skałami to cudowne, że pamiętasz  W poniedziałek mam wywózkę mebli na nowy kwadrat, wrzesień to adaptacja starego czterokąta, bo obiecałem. Jestem sam fizycznie w tym wszystkim, kasą nie sram, ale muszę to ogarnąć. Mógłbym wpaść, bo choć jestem na urlopie, to też wolne mi się należy. Ale jak wpadnę, to terminowe tematy upadną. I po co wam gość, który przejmuje się swoimi tematami, zamiast się bawić? To są takie poj... czasy, że nawet materaca nie kupisz, tylko czekasz 6 tygodni.
PS. Skały, na szczęście, jeszcze się nie zesrały 
Po tylu latach znajomości jednak wypadałoby wpaść choćby na chwilę by się poznać osobiście. Nie ukrywam, że po cichu liczyłem że w tym roku choćby na "jeden" dzień wpadniesz.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elvis napisał(a):
23 godziny temu, Bebzon napisał(a):
[mention=2]Grendziu [/mention] Z tymi skałami to cudowne, że pamiętasz emoji106.png W poniedziałek mam wywózkę mebli na nowy kwadrat, wrzesień to adaptacja starego czterokąta, bo obiecałem. Jestem sam fizycznie w tym wszystkim, kasą nie sram, ale muszę to ogarnąć. Mógłbym wpaść, bo choć jestem na urlopie, to też wolne mi się należy. Ale jak wpadnę, to terminowe tematy upadną. I po co wam gość, który przejmuje się swoimi tematami, zamiast się bawić? To są takie poj... czasy, że nawet materaca nie kupisz, tylko czekasz 6 tygodni.
PS. Skały, na szczęście, jeszcze się nie zesrały emoji1787.png

Po tylu latach znajomości jednak wypadałoby wpaść choćby na chwilę by się poznać osobiście. Nie ukrywam, że po cichu liczyłem że w tym roku choćby na "jeden" dzień wpadniesz.

Nawet nie wiesz, jak ja bym chciał się poprzekomarzać z Wami na żywo. Ale... W tym roku odpuściłem wszystko, nawet zawody. Tak bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2023 o 22:14, Grendziu napisał(a):

Arunio nie komentuje tego, gdyby ktoś chciał bardzo mocno, to gdyby skały robiły

Powiedział ten co ma rzut beretem, a nawet właściwie jest cały czas na miejscu. Nad Odre do mnie już kilka lat jesteś w drodze. Jestem niewolnikiem Darku, od niemal 40stu lat robię na etacie. Inni decydują za mnie. Ale już nie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał(a):

Powiedział ten co ma rzut beretem, a nawet właściwie jest cały czas na miejscu. Nad Odre do mnie już kilka lat jesteś w drodze. Jestem niewolnikiem Darku, od niemal 40stu lat robię na etacie. Inni decydują za mnie. Ale już nie długo.

Jakby to powiedzieć, w tym roku @Tench_fan łowił tam więcej i inni niż ja... Dla mnie zlot nieważne gdzie, a że mamy swoją wodę, to przyjęło się tam...

Rozmawiałem z @Kotwic przed chwilą, za tydzień da znać, czy uda mu się przyjechać.

6-10 mam trzy imprezy, odmówiłem, może na jedną będę musiał zniknąć na 4h - wesele w Gorzowie, choć pracuje delikatnie nad tym, aby tam się nie pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Grendziu napisał(a):

Jakby to powiedzieć, w tym roku @Tench_fan łowił tam więcej i inni niż ja... Dla mnie zlot nieważne gdzie, a że mamy swoją wodę, to przyjęło się tam...

Rozmawiałem z @Kotwic przed chwilą, za tydzień da znać, czy uda mu się przyjechać.

6-10 mam trzy imprezy, odmówiłem, może na jedną będę musiał zniknąć na 4h - wesele w Gorzowie, choć pracuje delikatnie nad tym, aby tam się nie pojawić.

Udało się, nie jadę na Wesele 🥃🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak nietypowo zacznę od strony wędkarskiej.

@Grendziu  , czy masz jakiś plan jak nas rozlokujesz po łowisku?

@Ostap z Karolem pewnie standardowo, przy wysepce.

@Tench_fan Radek pewnie też standardowo przy slipie,

@elvis Daniela mi zabrałeś......

 

Z Danielem będziemy tylko od czwartku nocy, do niedzieli .... popołudnia? @elvis 77 który ty masz tu nick.

Jeszcze nie gadaliśmy.

Chodzi mi o to jakie wędki brać, spoda brać i takie tam.

Jak @Tench_fan się zgodzi to mogę stanąć przy slipie i wezmę kuku i spooda, to se jakieś karpiki połowimy.

Szkoda , że "Baby" @nikamo nie będzie .... 

@ArekH będziesz?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PawelL napisał(a):

Jak @Tench_fan się zgodzi to mogę stanąć przy slipie i wezmę kuku i spooda, to se jakieś karpiki połowimy.

Nie widzę problemu. Nigdy nie było rezerwacji.

Jeśli Ci pasuje i chciałbyś łowić koło slipu to nie wiedzę problemu. Po prawej gdzie zwykle siadałem z @Zola67 zostawię miejsce to się ładnie we dwóch z Danielem @elvis wpasujecie. Ja się usadowię po lewej od slipu z azymutem na cypelek, lub na dużym pomoście.

Co najwyżej daj znać, że to miałeś na myśli, bo pewnie będę wcześniej od Was.

Na razie mam auto na warsztacie i przegląd do zrobienia. O ile nie będzie katastrofy do dotrę na zjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...