Skocz do zawartości

Cele wędkarskie na 2022r


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zacznę może ja.

1. Spopularyzowanie turystyki wędkarskiej jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. M.in. zamiast otwierania nowego wątku o danej wodzie, przed wyjazdem i wrzucenie tylko  info z Wikipedii, będę się starał dokopać do obowiązujących tam przepisów i opisać gdzie, co jak, aby nie powtórzyły się już nigdy anse jakie mieli @Jacek czy @Leszek, czyli osób zaangażowanych w "swoje" wody.

2. Ponieważ zawody na tą chwilę nie będą mnie ograniczać, chciałbym w jednym roku oblecieć z wody Ziomali z forum począwszy od Odry "gorzowskiej" po "wrocławską" , odwiedzić po latach Mazury, jak i zagościć w okolicy Radomia (pomijając te miasto dla @Grzes77 oczywiście).

3. Chce jesienią głównie doszkolić się z łowienia spinnem drapieżników głębinowych (powyżej 8m).

4. Wrócić trochę do feedera...

5. Jeśli nie pozamykają granic, i zrobię sobie w końcu paszport Polsatu i będzie mnie stać, to minimum jedna wyprawa z zagraniczna.

6. Rekordy, bo nie ilość, a nie jakość to mój kolejny cel, choć, poza sumem, który jest u mnie przysłówek, może być ciężko.

1. Sum 130cm.

2. Okoń 44cm.

3. Szczupak 110cm.

4. Sandacz 69cm (może były większe, nie pamiętam, bo nie było mody mierzenia).

5. Boleń - nigdy nie mierzyłem, w sumie to był jeden ???

6. Kleń 65cm.

iii

7. Głowacica ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grendziu napisał:

4. Sandacz 69cm (może były większe, nie pamiętam, bo nie było mody mierzenia).

 

 

 

Z autopsji wiem, że takie biorą na kukurydzę ?   polecam spróbować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Zacznę może ja.

1. Spopularyzowanie turystyki wędkarskiej jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. M.in. zamiast otwierania nowego wątku o danej wodzie, przed wyjazdem i wrzucenie tylko  info z Wikipedii, będę się starał dokopać do obowiązujących tam przepisów i opisać gdzie, co jak, aby nie powtórzyły się już nigdy anse jakie mieli @Jacek czy @Leszek, czyli osób zaangażowanych w "swoje" wody.

2. Ponieważ zawody na tą chwilę nie będą mnie ograniczać, chciałbym w jednym roku oblecieć z wody Ziomali z forum począwszy od Odry "gorzowskiej" po "wrocławską" , odwiedzić po latach Mazury, jak i zagościć w okolicy Radomia (pomijając te miasto dla @Grzes77 oczywiście).

3. Chce jesienią głównie doszkolić się z łowienia spinnem drapieżników głębinowych (powyżej 8m).

4. Wrócić trochę do feedera...

5. Jeśli nie pozamykają granic, i zrobię sobie w końcu paszport Polsatu i będzie mnie stać, to minimum jedna wyprawa z zagraniczna.

6. Rekordy, bo nie ilość, a nie jakość to mój kolejny cel, choć, poza sumem, który jest u mnie przysłówek, może być ciężko.

1. Sum 130cm.

2. Okoń 44cm.

3. Szczupak 110cm.

4. Sandacz 69cm (może były większe, nie pamiętam, bo nie było mody mierzenia).

5. Boleń - nigdy nie mierzyłem, w sumie to był jeden ???

6. Kleń 65cm.

iii

7. Głowacica ??

Co do pkt 2 to ja nie jestem mega "antyradomski" poprostu nie utożsamiam się z tym miastem, a tym bardziej z drużyną piłkarską. 

Hm... Na sezon 2022 mam jeden cel główny, czyli KLLEEENNNNIIIIIIIIIIEEEEEEEE!!!!!!!

Były sezony, w których łowiłem tylko na Wiśle, ostatnio złapałem "zajawkę" na tą rzekę ponownie, ponieważ mam blisko, to będę tam najczęściej.

Na drugim miejscu będą zawody, nie wiem do końca gdzie się wybiorę, na pewno zaliczę wszystkie zawody w moim kole, bo jest tak zajebiaszcza ekipa, że nie mogę sobie odmówić tej przyjemności, może nawet na zawody na lód się wybiorę, oczywiście jak mi @elvis sprzęt pożyczy ?.

Co do konkretnych okazów, to chciałbym złowić:

-klenia +50cm,

-jazia +50cm,

-płoć +30cm,

-wzdręgę +30cm,

-jakby się udało, to ponownie okonia powyżej 40cm, inne gatunki mnie zupełnie nie interesują, chociaż gdybym łowił okazy w innych gatunkach, to bym nie marudził ?????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o najważniejszym. Muszę koniecznie posprzątać garaż i warsztat, bo się niedługo tam zacznę przewracać o te klamoty. Jesienią trochę ogarnąłem, a teraz już jest ponownie wszystko "skotłowane" i szlag mnie trafia jak wchodzę do warsztatu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój główny cel na przyszły rok to brzana na feeder z mojej Nysy. Muszę pochodzić ze spinem i znaleźć sobie z 2-3 miejscówki, gdzie będę poza zasięgiem innych. Drugi cel to okoń 40+. Ale oba cele to zero presji, poprostu bym chciał je zrealizować w obecnym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, mav3rick napisał:

Mój główny cel na przyszły rok to brzana na feeder z mojej Nysy. Muszę pochodzić ze spinem i znaleźć sobie z 2-3 miejscówki, gdzie będę poza zasięgiem innych. Drugi cel to okoń 40+. Ale oba cele to zero presji, poprostu bym chciał je zrealizować w obecnym roku.

A można tam pływać od 1 maja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...