Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

To jest temat na dyskusję w listopadzie, grudniu następnego roku. Nie wolno zmienić teraz, gdy coś już trwa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fantomas napisał(a):

Widzę, że za chwilę zasady będą jak nasz system podatkowy.

Na trzeźwo nie zrozumiesz.

Gramy o 3 kg ziemniorów, więc niech ten co liczy ma łatwo i prosto - uwaga: nie dotyczy @NPC :grin-min:

?

Dziękuję uprzejmie, na Ciebie zawsze można liczyć!

:smileys-fish-793750:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@NPC delikatnie podpowiadam, przed ryba każdego rodzaju, przydałaby się mini kolumna z ilością, ale to Ty decydujesz co i jak 🥃🥃🥃

@christhof70 gdyby nie zmiana regulaminu, byłbyś prawie Mistrzem Zimy😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, NPC napisał(a):

Zrobię tak bym wygrał a o resztę się nie martw ♥️

 

No i jedna osoba do czasu nie oddania ceraty na półkę ma przewalone, @Fantomas może poczekaj na nową edycję to powinny przecież wszystkie dobre rozwiązania przejść na półkę niżej w hierarchii czyli z Certaty przejdzie wszystko na Ballistica MQ LT? Exist nie jest na morze tylko do flexowania się, to dlaczego jeszcze go nie kupiłem? Hmmm.

Może bo na razie chyba Ballistic nie ma metalowego body i nie jest robiony w Japan.

 

W każdym razie wisisz mi ceratę na półkę :)

 

a2.png.610d686516f1806c1fc9a349c2847613.png

 

a1.png.516facccb81e25b798fb83673bc48bb8.png

 

@Adolf

Beje czy poprawiać?

 

 

WAŻNE INFO:

Nie będę się czepiał do końca lutego ale proszę zamieszczać zdjęcia zgodnie z regulaminem:

 

Po lutym mrozy puszczą i moja cierpliwość też, przepis jest przepis.

Przeniosłem to do innego wątku, była rozmowa, że bez daty i godziny, mój błąd, że tego nie usunąłem, zedytuje to później.

Więc znaku wodnego nie będzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem to do innego wątku, była rozmowa, że bez daty i godziny, mój błąd, że tego nie usunąłem, zedytuje to później.
Więc znaku wodnego nie będzie!!!
Jakbym był złośliwy to bym napisał że w następnym roku sobie edytujesz, bo teraz to już za późno, ale że nie jestem to puszczę to płazem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adolf napisał(a):

Przeniosłem to do innego wątku, była rozmowa, że bez daty i godziny, mój błąd, że tego nie usunąłem, zedytuje to później.

Więc znaku wodnego nie będzie!!!

To musi być czy nie? Bo regulamin swoje, a Ty w poście coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, elvis napisał(a):
6 godzin temu, Adolf napisał(a):
Przeniosłem to do innego wątku, była rozmowa, że bez daty i godziny, mój błąd, że tego nie usunąłem, zedytuje to później.
Więc znaku wodnego nie będzie!!!

Jakbym był złośliwy to bym napisał że w następnym roku sobie edytujesz, bo teraz to już za późno, ale że nie jestem to puszczę to płazem.

Jesteś :P Napisałem mój błąd, zaraz zmienię, co innego ustalenia przed i błąd ludzki, a co innego ustalenia w trakcie.

Nie, znak wodny nie jest wymagany, ma to na celu obudzenie zawodów, tak jak robi to chocicażby Krystyna, może coś wstawi kiedyś Arek, czy Łysy z Bar.. z nad Odry.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Splot napisał(a):

To musi być czy nie? Bo regulamin swoje, a Ty w poście coś innego.

Saksowanty znak wodny, sorry mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...