Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ArekH napisał:

Hola, hola Adminie. Piszemy sobie. Nikt nikomu krzywdy nie robi. Ze są różne zdania, nie znaczy że spina. 

I właśnie chodzi o to w dyskusji. :beer1:

Co do samego faktu raportowania ryb w zawodach, to przychylam się do propozycji, by w zawodach, wpisywać w wątku tylko ryby "regulaminowe".
Można wspomnieć zdaniem, że bierze drobnica, lub napisać podsumowujące zdanie na końcu relacji, ale zdjęcia powinny zawierać tylko wymagane ryby i łowisko.
Tak będzie czytelniej dla oglądających oraz dla "analityka" zawodów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Dominik napisał:

Dobra, to jak chcesz w wątek o okazach wrzucać fotki psa, to sobie wrzucaj. Twoje forum. Tylko potem nie płacz, że nikt nie chce w tym udziału brać.

Ok,  czyli Ty jesteś wyrocznią przecież. Ja nie płaczę, wyrosłem z forum kosztem działań, czasami jak dziś, wchodzi we mnie stare przyzwyczajenia i pisanie z d.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dominik napisał:

, to Ty nie powinieneś tym bardziej, czy nie? :) 

Nooo! :champagne-2010: Poradzę sobie Dominiku. Nie biję się o regulamin dla siebie. Nawet nie wiem czy się wbiję w ten konkurs. Wyrwałeś kilka zdań z kontekstu. Dla Mnie jest ważne, by inicjatywa przyniosła korzyści dla forum. Ważne, by jak najwięcej osób chciało w tym wziąć udział. Będzie klikalność, będzie radocha. W dupie mam jak w tym wypadne. Łapiesz? 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ArekH napisał:

Ważne, by jak najwięcej osób chciało w tym wziąć udział. Będzie klikalność, będzie radocha. W dupie mam jak w tym wypadne. Łapiesz? 

No pewex :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, ArekH napisał:

 Będzie klikalność, będzie radocha. 

No to zaraz będzie ogień...o.O
Czyli najlepszym rozwiązaniem byłoby wstawiać wszystkie ryby powyżej 30cm minus te nie wymiarowe i minus w okresie ochronnym?:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłu na zasady tej zabawy. Po pierwsze,żeby zdawac relację z łowienia trzeba zainstalować tego Telepaka sraka czy jakoś tak. Miałem kiedyś tą aplikację. Jeden dzień z nią wytrzymałem i wyj..em. Po drugie - na mojej river gdzie najcześciej będę wedkował w najbliższym czasie z braku czasu na dalsze wypady, nie ma takich dużych ryb :D:P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, Kotwic napisał:

I właśnie chodzi o to w dyskusji. :beer1:

Co do samego faktu raportowania ryb w zawodach, to przychylam się do propozycji, by w zawodach, wpisywać w wątku tylko ryby "regulaminowe".
Można wspomnieć zdaniem, że bierze drobnica, lub napisać podsumowujące zdanie na końcu relacji, ale zdjęcia powinny zawierać tylko wymagane ryby i łowisko.
Tak będzie czytelniej dla oglądających oraz dla "analityka" zawodów.

Czyli z Mazur nie będzie relacji wcale? :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

No to zaraz będzie ogień...o.O
Czyli najlepszym rozwiązaniem byłoby wstawiać wszystkie ryby powyżej 30cm minus te nie wymiarowe i minus w okresie ochronnym?:221_see_no_evil:

Jest to jakieś wyjście, jeśli wątek ma zyć. To tylko moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...