Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
10 minut temu, ArekH napisał:

Jest to jakieś wyjście, jeśli wątek ma zyć. To tylko moje zdanie. 

Zabawmy się jak zostało już ustalone, jak nie będzie wychodzić to zmienimy zasady za rok ok? :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grendziu napisał:

Czyli z Mazur nie będzie relacji wcale? :221_see_no_evil:

Ale co Ty się o innych martwisz? 

Szczupak jest ustalony na 70cm. Jak ktoś umi spinningować, to żaden problem. Każdy z moich spinningujących regularnie kumpli mają metrówki na koncie.

Pooglądaj filmy Szpuli (linki w innym wątku ostatnio zapodałem), to zobaczysz liny. Półmetrowe leszcze łowi się też i spod lodu. O okoniach 40cm nie wspomnę. Zobaczy na wyniki Zbyszka "Mormyszki". On łowi te okonie głównie na Mazurach. Ryb nie jest dużo i nie da się ich złowić z marszu, ale na tym ta zabawa polega, by wyłonić łowcę okazów, a nie tego, kto częściej pójdzie na ryby i swój wątek live przeżuci na wątek tej zabawy i będzie go tylko zaśmiecał.

Uważacie, że macie lepsze wody od innych? Super, pokażcie więc te okazy i będzie po krzyku, a nie zastanawiacie się co się dzieje na Mazurach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sołtys stan napisał:

Co do pomysłu na zasady tej zabawy. Po pierwsze,żeby zdawac relację z łowienia trzeba zainstalować tego Telepaka sraka czy jakoś tak. Miałem kiedyś tą aplikację. Jeden dzień z nią wytrzymałem i wyj..em. Po drugie - na mojej river gdzie najcześciej będę wedkował w najbliższym czasie z braku czasu na dalsze wypady, nie ma takich dużych ryb :D:P 

Stąd Moje odmienne zdanie do @Dominik Chciał bym, by każdy nasz forumowicz mógł wziąć i chciał, udział w zabawie. 

 

22 minuty temu, Sołtys stan napisał:

trzeba zainstalować tego Telepaka sraka czy jakoś tak

Nie koniecznie Stachu. Z przeglądarki również możesz wstawiać posty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Ok będzie i tutaj, ale czy to będzie łatwe nie byłbym taki pewien, ja sie tego  nie podejmę, a @kleszcz poproszę, tutaj są jakieś tam przyciski, schematy, jak zacznę mieszać to pewnie zaraz cały portal zniknie :P

Wszystko da się zrobić ;) powiedz tylko co i przytrzymaj piwo ;]

Mowa o Google forms? Da się wstawić, tylko potrzebuje informację jak dokładnie ma wyglądać mechanizm bo do końca nie wiem co to za zorganizowana akcja :)

Opiszecie potrzeby, funkcje które muszą się znajdować, jakie fajnie byłoby mieć itd. to co wyczaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, kleszcz napisał:

Wszystko da się zrobić ;) powiedz tylko co i przytrzymaj piwo ;]

Mowa o Google forms? Da się wstawić, tylko potrzebuje informację jak dokładnie ma wyglądać mechanizm bo do końca nie wiem co to za zorganizowana akcja :)

Opiszecie potrzeby, funkcje które muszą się znajdować, jakie fajnie byłoby mieć itd. to co wyczaruje.

Google Sheets chcę jakoś połaczyć z tym co napisałeś Michał, natomiast my na panelu admina mamy jakiś menager bloków. Jak wejdziesz w niego to np do góry umieściłem ogłoszenia, aby wyświetlało się wg punktów czy też od a do z.... Niestety jak wychodzę z tego to to znika, chodzi o tabelkę i edycję z aktualną punktacją tutaj na forumowym oprogoramowaniu oraz w google przy wizytówce strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rozszerzymy zabawę jeszcze na grzyby ?? Gdybym chciał i nadkładał trochę drogi to bym chodził i wracał z mojej river przez las. Co za tym idzie zawsze miałbym się czym pochwalić :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 5.03.2019 o 22:44, Sołtys stan napisał:

A może rozszerzymy zabawę jeszcze na grzyby ?? Gdybym chciał i nadkładał trochę drogi to bym chodził i wracał z mojej river przez las. Co za tym idzie zawsze miałbym się czym pochwalić :D 

Bardziej niż o grzyby rozszeżyłbym punktację i premie, bo coś mi sięwydaje, że przy tych normach wątek umrze.

Np za medalową rybe Junior plus.... pkt.

A norma ryb od.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Bardziej niż o grzyby rozszeżyłbym punktację i premie, bo coś mi sięwydaje, że przy tych normach wątek umrze.

Np za medalową rybe Junior plus.... pkt.

A norma ryb od.....

Po takich kombinacjach, szukaniu "sprawiedliwości"  i zapewnieniu, że każdy może sobie w tym wątku pisać, kto złowi choćby małą płotkę ten wątek już chyba umarł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Dominik napisał:

Po takich kombinacjach, szukaniu "sprawiedliwości"  i zapewnieniu, że każdy może sobie w tym wątku pisać, kto złowi choćby małą płotkę ten wątek już chyba umarł :) 

Dostaje privy aby coś ułatwić. Np wszytko od 30cm co wg mnie jest mało sprawiedliwe lub np podnieść wymiar o 5cm każdej ryby -1pkt, a junior medal xyz np 50pkt. Ryba dnia plus 10pkt - pod warunkiem, że w dobie łowią dwie osoby.  Chodzi o to aby mimo wszystko skupić się na okazach i szukać selektywnie większych ryb.

Mnie to rybka, dostosuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...