Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W 4h znowu ja odpadam, podczas 1,5 --  2h łowienia wczoraj odebrałem kilka tel, musiałem rozmawiać i przerywać wędkowanie bo także miałem gości, nowe osoby pytające o lowisko, dziś byl, deszcz po chwili a jednak byli, a w sezonie trzeba wypisac zezwolenia, coś dodatkowo zrobić etc. Pogonić klusoli z lasu, stonaście tel z zapytaniem o łowisko czy co innego tez będzie.  Mamy łowić okazy z danego gatunku, więc czas nie powinien nas ograniczać wg mnie. Sami zadecydujecie co i jak.

Puchar będzie od Fundacji, wiadomo, że zaufanie i zabawa, stad mimo wszystko musi byc jakis regulamin. 

Jesli sponsorzy maja być to musi być head, loga, odpowiednia promocja w social media, rankingi, powtarzalność. Czyli kolejny czas i praca do wykonania, której nie widać tutaj.

Dla Fundacji też jest to dodatkowa promocja, że pod taka zabawą probuje się podpisać.

Ponadto jest to tez "dyskryminacja"lubiacych łowic ryby w nocy:D:lapeche: Ale jak i @ArekH brać udziału nie musze, choć powoli jak będziemy sie eliminować to nie będzie komu sie bawić...

Coś kosztem, czegoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie po prostu live miesiąca.Kto zrobi najlepszego, ten wygrywa miano najlepszego wędkarza danego miesiąca i zgarnia nagrodę. Live ma być zgłoszony wcześniej i ma się odbywać tu, na forum (facebookowicze mogą się tu łatwo zalogować przecież). Każdy może zgłosić dwie relacje w miesiącu do konkursu. Wtedy rozwiązują się problemy z terminami, bo rzeczywiście nie każdemu leży weekend, czy wręcz konkretny dzień. Dodatkowo Polska nie jest tak małym krajem. Pogoda jest różna w różnych rejonach kraju i szkoda, by np. deszcz miał wyeliminować część uczestników.

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Czyli kolejny czas i praca do wykonania, której nie widać tutaj.

Pracę, to ludzie mają na co dzień. To jest hobby i trudno, by ktoś chciał pracować za frajer.

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Dominik napisał:

 

Pracę, to ludzie mają na co dzień. To jest hobby i trudno, by ktoś chciał pracować za frajer.

A łowisko i Fundacja i social media na bazie czego powstało? Samo się zrobiło?
Grafik ma u Nas VIP-a za free, bo mu obiecałem i mam w końcu fajną grafikę. Trójka odpowiedzialnych za łowisko pracuję "za frajer" dla Fundacji, a i VIPy na opłaty sami pierwsi wykupujemy. Chciałbym dożyć czasu, gdzie decyduję, Ty nie płacisz, bo coś tam, Ty też, bo masz taki czy inny wkład, a Ty nie za zasługi.... Niestety nie udaję się jak na razie. 
 

 

4 godziny temu, Dominik napisał:

Zróbcie po prostu live miesiąca.Kto zrobi najlepszego, ten wygrywa miano najlepszego wędkarza danego miesiąca i zgarnia nagrodę.

Nie będzie to atrakcyjne marketingowo dla sponsorów. No chyba, że załatwisz sposnsrów co miesiąc to się pod tym podpisuję. Co do logowania z fejsa, zawsze mogą i zawsze mogą oszukiwać, dlatego nie chciałem napisać co będzie nagrodą główną przed, bo to miała być niespodzianka.

Ponadto zabawa cało roczna bez ograniczeń daje coś, co zauważył fajnie @Kotwic przez tel. - On będzie mieć jakiś tam podgląd w stylu rejestru, bo podajemy akwen i kto ile jakie duże gatunki złowił.

Dla mnie może to być zabawa jak była także bez niczego, którą rozpoczął @Splot bez niczego zapraszając mnie w piątek czy sobotę na pojedynek, który wygrał i chwała  mu za to. Jest Wielki, bez marudzenia, że w mojej wodzie nie ma dużych płoci, bo są,  a że nie idzie ich złowić, to już inna sprawa.

Dobra, wracam do pracy. Będę wieczorem. Miłego dnia:champagne-2010:
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Grendziu napisał:

A łowisko i Fundacja i social media na bazie czego powstało? Samo się zrobiło?

Ale ja doceniam Waszą pracę. Bardzo doceniam. Jedynie pisanie, że ludzie się nie garną jest durne, bo niby dlaczego mieliby sie garnąć? Są pasjonaci, którzy działają społecznie. Są też tacy, co wolą zarobić, a potem wydać bez żadnej zabawy pro bono i pisanie, że im się nie chce działać zniechęca ich jeszcze bardziej.

58 minut temu, Grendziu napisał:

Nie będzie to atrakcyjne marketingowo dla sponsorów.

Ale jak to nie będzie? Chcesz powiedzieć, że bardziej atrakcyjne będzie, jak w danych zawodach wystartuje kilka, zamiast kilkunastu osób? Zabawa rozciągnięta na cały miesiąc jest aktywna marketingowo cały miesiąc, a nie tylko w dany weekend.

Jednego nie rozumiem. Najpierw piszesz Grendziu, że to ma być zabawa, a potem piszesz, że ma być to atrakcyjne dla sponsorów. Tak się nie da. Albo spontaniczny fun, albo komercyjny event. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Dominik napisał:

 

Ale jak to nie będzie? Chcesz powiedzieć, że bardziej atrakcyjne będzie, jak w danych zawodach wystartuje kilka, zamiast kilkunastu osób? Zabawa rozciągnięta na cały miesiąc jest aktywna marketingowo cały miesiąc, a nie tylko w dany weekend.

Forumowo nie jesteśmy silni, choć i tak jest ok.
Nie biorę z d... moich przemyśleń. Za dużo w tym roku też się o sposorów nie staram z braku czasu.
Rozmowa wygląda mniej więcej tak pytanie ze sponsrami:

Ilu macie użytkowników?
Jak działacie na fejsie?
Na instagramie?
Macie filmy?
Ile zezwoleń ile osób jest na łowisku?
Jak często będzie nasze logo i do ilu osób wydane?
Plus podobne pytania.

Są trzy powody dlaczego zmiejszyliśmy zawody w Nienawiszczu:
1.Frekwencja, miało być drzwiami i oknami, a tak nie było. Ponadto orgaaiznacyjnie mniej weekendów, bieganie, przypominania itd.
2. Prośba o sposnsoring jest raz w roku, a nie trzy, ja niestety za bardzo nie umiem się prosić o wsparcie, wolę dać coś od siebie - choć proszę nie wziąć to za złe, bo nasi sponsorzy aktualni są mega super za co dziękuję.
3. Nałożenie terminów na wodzie - VIPy i osoby rekracyjnie łowiący byli zniesmaczeni o to, że nie mogą łowić, bo ciągle impreza.

Stąd w tym roku trzy. Kurcze to nie rozmowa na pubicznym tylko na zamkniętym powinna się toczyć i tyle.

 

18 minut temu, Dominik napisał:

 

Jednego nie rozumiem. Najpierw piszesz Grendziu, że to ma być zabawa, a potem piszesz, że ma być to atrakcyjne dla sponsorów. Tak się nie da. Albo spontaniczny fun, albo komercyjny event. 

Bo na już jakby mają zapaść decyzję, właśnie jesteśmy w trakcie kończenia rozmów ze sponsroami  na cykl imprez, powstaje grafika pod fejs, plakaty, a ja podczas rozmów mogę wspomnieć czy nie chcą się "przyłączyć" do nowości czyli zabawy online. 

Nie mam ciśnienia, może być tylko Puchar, a moja firma jako ja sprezentuję nagrodę główną i bawimy się jako fun między sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

może być tylko Puchar

Puchar i uznanie z nim związane muszę zdobyć. Resztę mogę kupić :) 

Ale rozumiem Cię Grendziu. Pamiętam jak na początku robiłeś nie do końca przeze mnie zrozumiałe konkursy. Czego nie pojmowałem bardziej, to to, że ludzie rzucali się na te konkursy. Tak wyraźnie jest. Nie kumam tego, ale tak jest :) 

Ja zapodałem propozycję, która nagradzana mogłaby i być zdjęciem z "uśmiechem" prezesa fundacji. Dla mnie wędkarstwo, to wydawanie czasu i pieniędzy (zwłaszcza czasu), a nie pozyskiwanie. No, ale to już inny temat :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Próbuję, testuję, uczę się.

Jak jest temat do zrobienia i jest ciekawe to dla Fundacji, nie dla siebie, to czasami jak mam POWER próbuję go sprzedać jakoś. Ale nie na siłę, w tym roku jest 3 rok łowiska i ono zweryfikuję, czy to co wrzuciliśmy się spłaci i tyle. Ja chcę aby woda się samofinansowała z fundacją, wtedy ja będę mieć więcej czasu na turystykę wędkarską, która od czasu wody totalnie szwankuję :champagne-2010:

Stąd moja prośba, zróbmy to przez cały rok, wg uznania kto ile chcę się bawi w LIVE. Wątpię aby łowcy nagród w to weszli z FB, bo forum jest zbyt skomplikowane dla nich, za dużo dodatkowych wyrzeczeń i tyle. 

A na FB będę chwalił się Waszymi wynikami i rankingiem.
Wnioskuję aby @Splot wyniki już podpiąć pod ranking awansem, wymyślił, ja zmodyfikowałem pomysł, a i @Kotwic będzie miał jakieś dane do analizy :champagne-2010:

Za rok to się dopracujemy bardziej i lepiej, jeśli się przyjmie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dominik napisał:

Zróbcie po prostu

A Ty co, nie forumowicz? Nie po rywalizujesz z kolegami? To tylko zabawa. Pal licho nagrody. @Grendziu i zdjęcia z naszych wypraw, będzie się Lansił na fejsie i lajki przytulał. ;) A tak na poważnie. Ja się nie martwię o Nas, starych forumowiczów. Martwię się jak tu się zleci banda Fejsbukowych łowców nagród. Martwię się, kto zajmie się weryfikacją, jaką byśmy formułę nie ustalili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Grendziu napisał:

Wnioskuję aby @Splot wyniki już podpiąć pod ranking awansem

Powoli staruszku. Jeszcze nie ogłosiłeś początku konkursu, a karzesz coś do niego podpinać? Spokojnie. Ustal zasady. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, ArekH napisał:

Powoli staruszku. Jeszcze nie ogłosiłeś początku konkursu, a karzesz coś do niego podpinać? Spokojnie. Ustal zasady. 

Dzięki za sprostowania.  Faktycznie jestem mega kuzwa stary i tak się czuje¬¬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...