Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, ArekH napisał:

To co napisałeś bardzo Mi pasuje. Mam tylko jedno ale i z góry sorki. Te podniesione limity. Jak już pisałem, nie każdy ma dobrą wodę na którą zawsze może wyskoczyć. Limitów bym nie ustalał. Niech każdy wstawi co ma, byle uczciwie. I tak będzie to oceniane indywidualnie i może relacja, ogrom pracy włożonej w zasiadkę, pomoże takiemu co połowi drobnej ryby wygrać. To raczej konkurs na relację, a nie na największą rybę. 

Ja jestem za. @Grendziu może ten wymiar który podaliśmy na samym początku 20 cm będzie ok. Inaczej stworzymy dla każdego gatunku dodatkowe wymiary co zagmatwa całość zabawy. A tak odpadną glajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Splot napisał:

Ja jestem za. @Grendziu może ten wymiar który podaliśmy na samym początku 20 cm będzie ok. Inaczej stworzymy dla każdego gatunku dodatkowe wymiary co zagmatwa całość zabawy. A tak odpadną glajdy.

Ok, to może od 30cm? A co z rybą bez wymiaru, np złowię szczupaka 42cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Arunio ale o to chodzi, aby każdej płotki, uklejki czy leszczyka nie wstawiać podczas live, tylko fajne, duże ryby. No i od razu wypuścić....
Jak łowie ostatnio płotki "wyczynowo":221_see_no_evil: to jestem cały upierdzielony, ręce czarne, za każdą rybą mam robić fotkę? Musze się umyć, przemyć, odaplić aparat w tel, zejść ze stanowiska, złapać zasięg, wstawić na forum - w tym czasie mam kolejne trzy małe ryby... A i kuśtykam i chodzenie nie wskazane - wiem, każdy może wymyśleć jakiś przeciwskazania, ale jakieś mini normy zachowajmy.

Łowca okazów ma się wyłonić, jak będziesz miał braki, to pojedziesz sobie na komercję zapuntkować - moja propozycja to podnosimy wszystkie wymiary o 15cm lub 10cm i jak ktoś chcę to wstawia LIVE, jak nie to nie. Wtedy za okaz i fotkę na miarze masz 1pkt - nic skomplikowanego. Złowisz np 10 płoci ponad 30cm masz 10pkt. Ale musisz każdą wstawić podczas łowienia, wtedy jest to punktowane.

 My będąc w pracy żyjemy tym, kibicujemy Tobie i wqurzamy się, że Nas z Tobą nie ma tam, bo Ty łowisz okazy, a my pracujemy czy coś tam innego :champagne-2010:

To jest ok tylko dla leszcza zrobić 40 i krąpia 30m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Obowiązują ryby wyniarowe. Zgodne z RAPR. 

 

+10cm czy +15cm? ja stawiam o +15cm, wtedy nie pogubimy się w liczeniu tego wszystkiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Splot napisał:

Arunio ale o to chodzi, aby każdej płotki, uklejki czy leszczyka nie wstawiać

Twoim celem jest ożywienie i ruch na forum. Wiele osób w kraju ma tak paskudne wody, że prócz tego co wymieniłeś, pomimo że na uszach staną, nic lepszego nie złowią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Splot napisał:

To co pisałem wyżej dla leszcza 40cm i krąp 30.

Ok, co z ukleją,  jazgarzem w takim przypadku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

+10cm czy +15cm? ja stawiam o +15cm, wtedy nie pogubimy się w liczeniu tego wszystkiego :P

Ja też bym był za +15cm. Będą wtedy ładne ryby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...