Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
8 minut temu, ArekH napisał:

Twoim celem jest ożywienie i ruch na forum. Wiele osób w kraju ma tak paskudne wody, że prócz tego co wymieniłeś, pomimo że na uszach staną, nic lepszego nie złowią. 

Bardziej nasza wspólna wewnętrzna zabawa i ożywienie :)
Arek komercje są wszędzie, jak ktoś chcę to złowi, ja np z chęcią pojadę sobie na jezioro margonińskie szukać większych płoci, aniżeli płotek i leszczyków wymiarowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Bardziej nasza wspólna wewnętrzna zabawa i ożywienie :)

Mogłeś to zaznaczyć na początku. Teraz jestem głupi o co kaman. Jazda z fejsem i z sponsorami ma się nijak do tego co piszesz teraz. @Splot też zaczyna ustalać regulamin pod swoje/ moje wody. To nie tak. Ja, odpadam z tej zabawy. Niektórzy się cieszą, jak właśnie Płotek połowią, a tu się ich skreśla na samym starcie. Dokąd jestem Modem tego forum, optuję za jego rozwojem, a nie zamykaniem możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

Mogłeś to zaznaczyć na początku. Teraz jestem głupi o co kaman. Jazda z fejsem i z sponsorami ma się nijak do tego co piszesz teraz. @Splot też zaczyna ustalać regulamin pod swoje/ moje wody. To nie tak. Ja, odpadam z tej zabawy. Niektórzy się cieszą, jak właśnie Płotek połowią, a tu się ich skreśla na samym starcie. Dokąd jestem Modem tego forum, optuję za jego rozwojem, a nie zamykaniem możliwości. 

@ArekH dla mnie może nie być żadnego wymiaru. Bardziej mi zależało żeby nie liczyć dłoniaków których w okresie letnim jest masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator


Propozycje poniżej: (nie punktujemy ryb w okresie ochronnym oraz niewymienionych w zestawieniu)

Boleń -  od 55 cm; Brzana - od 55cm; cm Certa - od 45cm; Głowacica - od 85cm; Jaź - od 40cm; Jelec - od 30cm; Jesiotr - od 65cm Karaś - od 25cm. Karp - od 50cm. Kleń - od 40 cm Krąp - brak lub 30cm . Leszcz - od 40cm. Lin - od 40 cm Lipień - od 45 cm; Łosoś - od 45cm, Miętus - od 40 cm,  Okoń - od 30cm lub 33cm Płoć - od 25 lub 30cm Pstrąg - od 40-45 cm .  Sandacz - od 60-65cm Sieja - od 50cm Sielawa - od 30cm; Szczupak - od 65cm; Świnka - od 40cm cm Tołpyga - ???? Troć - od 50cm   Węgorz - od 55cm Wzdręga - krasnopiórka - 30cm.

Pogrubione np pod dyskusję, ja osobiście krąpi fotek wrzucać nie będę nawet jak będzie metrowy, bo ich nie lubię :P :221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Splot napisał:

@ArekH dla mnie może nie być żadnego wymiaru. Bardziej mi zależało żeby nie liczyć dłoniaków których w okresie letnim jest masa.

Dokładnie, chodziło o to aby nie robić zdjęć co 5 sekund ryb, tylko fajnych, tych największych,  kto będzie to sumował?
@ArekH chcesz każdej rybie robić zdjęcie podczas łowienia i wrzucać na forum? Jak będziesz łowił? Po chwili się wqurwisz i wyrzucisz tel.... albo przez przypadek odpłynie do Szczecina.

Co do powyższego, nie wierzę że forum od tego na maxa się ożywi, gdyby było na fejsie to ok, @Dominik słusznie zauważył, że forumowe konkursy były błędne, nic nie przyniosły, bo albo powinny być proste albo wcale. No ale czasami trzeba uczyć się na błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Splot napisał:

@ArekH dla mnie może nie być żadnego wymiaru. Bardziej mi zależało żeby nie liczyć dłoniaków których w okresie letnim jest masa.

U Ciebie i u Mnie Michale. Nie koniecznie u Innych. Dla wielu, może to być super wędkowanie. Ale dobra, już odpuszczam.  Jestem za super relacjami Live, co by i kto, byle uczciwie łowił. 

 

16 minut temu, Grendziu napisał:

@ArekH chcesz każdej rybie robić zdjęcie podczas łowienia i wrzucać na forum? Jak będziesz łowił? Po chwili się wqurwisz i wyrzucisz tel.... albo przez przypadek odpłynie do Szczecina.

Może i masz rację. Mam dość tego tematu. Miał być rozwój, zeszło na łowców okazów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 3.03.2019 o 17:55, Grendziu napisał:

 

1. W imprezie mogą brać udział tylko i wyłącznie osoby zarejestrowane na portslu dlaRyb.pl.

2. Termin : cały rok

3. Technika połowu: dowolna.

4. Lokalizacja: dowolne wody słodkowodne na terenie  RP.

3. Aby wziąć udział w imprezie należy:

A) przed wędkowaniem wstawić post, informujący, że zaczynam oraz podać nazwę wody gdzie łowię. Np Rzeka Warta - okolice Poznania.

B) należy zdawac relację z łowienia w watku pod linkiem....

4. Ryby punktowane to te :

A)którym wykonamy zdjecie z miarą oraz fotka będzie zawierać datę oraz godzinę połowu (pod dyskusję, chyba każdy umie wstawic taki stempel?) Oraz od razu po złowieniu i zrobieniu fotografii  zostanie wypuszczona do wody. Rybo powinna być umieszczona na macie.

B) ryba punktowana to ta która nie podlega okresowi ochronnemu na danym akwenie.

C) ryba punktowana nie może pochodzić z innych zawodów wędkarskich rozgrywanych jednocześnie.

D) Punktujemy następujące wymiary ryb:

 Amur - od 50cm, Boleń -  od 55 cm; Brzana - od 55cm; cm Certa - od 45cm; Głowacica - od 85cm; Jaź - od 40cm; Jelec - od 30cm; Jesiotr - od 65cm Karaś - od 25cm. Karp - od 50cm. Kleń - od 40 cm Krąp - brak lub 30cm . Leszcz - od 40cm. Lin - od 40 cm Lipień - od 45 cm; Łosoś - od 45cm, Miętus - od 40 cm,  Okoń - od 30cm lub 33cm Płoć - od 25 lub 30cm Pstrąg - od 40-45 cm .  Sandacz - od 60-65cm Sieja - od 50cm Sielawa - od 30cm; Szczupak - od 65cm; Świnka - od 40cm cm Tołpyga - 55cm Troć - od 50cm   Węgorz - od 55cm Wzdręga - krasnopiórka - 30cm

Za każdą rybę jest 1pkt. Ryby nie wymienione nie otrzymują punktów

 Impreza ma charakter towarzyski, a uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych w social media "dla Ryb".

Co miesiąc do wygrania VOUCHER dobowy na łowisko NO KILL Nienawiszcz oraz na zakończenie roku Puchar Fundacji "dla Ryb". 
Punktacja z danego miesiąca sumuję się i dodawana jest do punktacji całorocznej.

Coś ktoś? Bo mam coraz mniej sił... o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ArekH napisał:

U Ciebie i u Mnie Michale. Nie koniecznie u Innych.

Dłoniaków jest wszędzie na gęsto. Znów dążenie do ogólnej sprawiedliwości doprowadzi do takiego rozrostu regulaminu, że nikt nie będzie chciał brać w tym udział. Ja mieszkam nad wodami stricte płotkowymi i nie mam problemu, by je wykluczyć. Albo bawimy się w okazy, albo w ogóle. Jak ktoś lubi podłubać płotek, to jedzie na spławikowe zawody PZW i tam spędza czas. Jak ktoś lubi okazy, to zapraszamy do zabawy z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no proszę. Udało się Tobie, Mnie zaskoczyć. I cieszy Mnie to z " Nami" bo bardziej myślałem o łowiskach na wschód. Podejmuję wyzwanie i nie mam więcej ansów. Frajer ze mnie ze martwię się na zapas. @Grendziu Działaj. @Splot wycofuję wszystko, co wczesniej napisałem. :icon_arrow1:

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...