Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ArekH napisał:

I cieszy Mnie to z " Nami" bo bardziej myślałem o łowiskach na wschód.

Na wschodnich łowiskach też idzie połowić leszcze po 60cm, czy półmetrowe liny. Kwestia czasu, umiejętności. Oczywiście wody rybackie, czy PZW są przetrzebione, ale nie popadajmy w paranoję, że trzeba od razu liczyć @Kotwic, czy mi same płotki.

Osobiście uważam, że wymiar minimalny powinien być na 25 cm. Wybierajmy łowcę okazów, a nie weekendowego wędkarza, który pójdzie na rybki i cuś tam połowi. Tak może każdy, a okazy łowią najlepsi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmieniłeś niemal wszystko, łącznie z tytułem, co do wstępnego projektu. Ok. Przyjmuję wyzwanie. Zaznaczam. Moje relacje będą spontaniczne. Nie biorę pod uwagę czy spełnią normy projektu. Zadziałam dla dobra portalu i już tu zaznaczam, że cokolwiek wstawię, jest zweryfikowane i może być wykorzystane dla dobra Fundacji. Wierzę w dobry smak prowadzącego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dominik napisał:

Na wschodnich łowiskach też idzie połowić leszcze po 60cm, czy półmetrowe liny. Kwestia czasu, umiejętności. Oczywiście wody rybackie, czy PZW są przetrzebione, ale nie popadajmy w paranoję, że trzeba od razu liczyć @Kotwic, czy mi same płotki.

Osobiście uważam, że wymiar minimalny powinien być na 25 cm. Wybierajmy łowcę okazów, a nie weekendowego wędkarza, który pójdzie na rybki i cuś tam połowi. Tak może każdy, a okazy łowią najlepsi.

Przepraszam jesli uraziłem. Nie było to moim celem. Do głowy by Mi nie przyszło mieć was za wędkarzy drugiego sortu. Raczej odwrotnie. By połowić na trudnej wodzie, trzeba wiedzieć co jest pięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

Czyli zmieniłeś niemal wszystko, łącznie z tytułem, co do wstępnego projektu. Ok. Przyjmuję wyzwanie. Zaznaczam. Moje relacje będą spontaniczne. Nie biorę pod uwagę czy spełnią normy projektu. Zadziałam dla dobra portalu i już tu zaznaczam, że cokolwiek wstawię, jest zweryfikowane i może być wykorzystane dla dobra Fundacji. Wierzę w dobry smak prowadzącego. 

Wszystko rodzi się w cierpieniu, pomysły też. Dzięki za poparcie i przyjęcie wyzwania, bo to jest cenne :champagne-2010: Jak zdawć LIVE, albo zainstaluj tapatalk, albo z chrome trzeba będzie się logować, jakby co to pomogę :champagne-2010:
U mnie ten cholerny brak zasięguo.O Chyba, muszę zmienić miejscówkę w Nienwiszczu aby łapać zasięg, o Czarnym nie wspomnę :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Przepraszam jesli uraziłem. Nie było to moim celem. Do głowy by Mi nie przyszło mieć was za wędkarzy drugiego sortu.

Eeee???

Arku, ja mieszkam na Warmii, za miedzą Mazury. W samych granicach mojego miasta jest 16 jezior, z czego największe 412 ha. Do tego rzeka (wszakże raczej średniej wielkości). Jezior poza miastem, do których jadę nie dłużej, jak Ty robisz kurs od pętli, do pętli mam już pewnie ze 100! Złowienie lina, czy leszcza ponad 50cm jest tak samo trudne, jak i u Ciebie. Może rzeczywiście płotki i krąpie są bardziej "sportowe" od tych, co pokazał @Splot .

Jaki drugi sort, chłopie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu W pkt 5 jest odwołanie do pkt 3, a powinno do 4.

Niektóre ryby złowić łatwiej ( 40cm leszcz zwłaszcza) a niektóre trudniej (powodzenia z głowacicą, czy miętusem :) ). Tołpygę sobie bym darował, ale to detale.

Poza tym zapisałbym wymaganą zgodę na przetwarzanie zdjęć autora dla celów promocyjnych fundacji. Najlepsze fotki opatrzone znakiem wodnym fundacji mogą całkiem fajnie wyglądać na fejsbuniu.

A w ogóle, to bym tę listę uprościł. Tu jest lista medalowa z WŚ: https://wedkarskiswiat.pl/media/pdf i prezentacje/Rekordy-Polski-WS-Normy-Medalowe.pdf

Przyjąłbym normę dla juniorów i po sprawie, bo rzeczywiście Twoja @Grendziu 85 głowacica wygląda dziwnie przy 40cm. leszczu :) 

Edytowane przez Dominik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik napisał:

Jaki drugi sort, chłopie? :)

Głupie porównanie z Mojej strony! :$ Ale, ale! Ja nie chłop! Jeno Ślachcic. Choć ubogi. :champagne-2010:;) Macie przepiękne wody, jeno nie w Moim stylu. Tak się tylko tym batem @Kotwic chyba za sugerowałem i wpisami pewnych łysych głów i płaczem palantów, którzy nie wiedzą z której strony robaka się nakłada. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Dominik napisał:

@Grendziu W pkt 5 jest odwołanie do pkt 3, a powinno do 4.

Niektóre ryby złowić łatwiej ( 40cm leszcz zwłaszcza) a niektóre trudniej (powodzenia z głowacicą, czy miętusem :) ). Tołpygę sobie bym darował, ale to detale.

Poza tym zapisałbym wymaganą zgodę na przetwarzanie zdjęć autora dla celów promocyjnych fundacji. Najlepsze fotki opatrzone znakiem wodnym fundacji mogą całkiem fajnie wyglądać na fejsbuniu.

A w ogóle, to bym tę listę uprościł. Tu jest lista medalowa z WŚ: https://wedkarskiswiat.pl/media/pdf i prezentacje/Rekordy-Polski-WS-Normy-Medalowe.pdf

Przyjąłbym normę dla juniorów i po sprawie, bo rzeczywiście Twoja @Grendziu 85 głowacica wygląda dziwnie przy 40cm. leszczu :) 

Ok mogę to edytować w wolnej chwili. Jestem za. Leciałem wszytko prawie po 15cm.

No na czyms trza punktować np na leszczach:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik napisał:

Niektóre ryby złowić łatwiej ( 40cm leszcz zwłaszcza) a niektóre trudniej (powodzenia z głowacicą, czy miętusem :) ). Tołpygę sobie bym darował, ale to detale.

Poza tym zapisałbym wymaganą zgodę na przetwarzanie zdjęć autora dla celów promocyjnych fundacji. Najlepsze fotki opatrzone znakiem wodnym fundacji mogą całkiem fajnie wyglądać na fejsbuniu.

A w ogóle, to bym tę listę uprościł. Tu jest lista medalowa z WŚ: https://wedkarskiswiat.pl/media/pdf i prezentacje/Rekordy-Polski-WS-Normy-Medalowe.pdf

Przyjąłbym normę dla juniorów i po sprawie, bo rzeczywiście Twoja @Grendziu 85 głowacica wygląda dziwnie przy 40cm. leszczu :) 

Idealne rozwiązanie. W normie juniorów leszcz ma 50cm na brąz i jak dla mnie to dobra poprzeczka w tym gatunku. Płotki od 30cm jakoś do tej pory mnie mijały, ale nie oznacza to, że będzie tak dalej. 

A co do ilości "livów" w miesiącu to ile zostaje, bo tak w tym temacie rozmowa rozgorzała, że się pogubiłem :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
47 minut temu, Grzes77 napisał:

Idealne rozwiązanie. W normie juniorów leszcz ma 50cm na brąz i jak dla mnie to dobra poprzeczka w tym gatunku. Płotki od 30cm jakoś do tej pory mnie mijały, ale nie oznacza to, że będzie tak dalej. 

A co do ilości "livów" w miesiącu to ile zostaje, bo tak w tym temacie rozmowa rozgorzała, że się pogubiłem :champagne-2010:

Nie ma ograinczeń, ile możesz, ile chcesz. Czasami jest tak, że zaplanujesz, a nic nie wyjdzie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...