Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Bez ograniczeń czasowych.

No dobra, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

3 minuty temu, Grendziu napisał:

5. Tabelka będzie bodajże w google coś tam. Michał zrobi, ktoś może dostać login do aktualizacji, a jak będę wrzucać screen tutaj lub w tamtym wątku.

Tabelka musi być widoczna na wierzchu, inaczej wątek szybko umrze. Nie sądzę, by to był problem, by admin wydzielił kolejny panel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Dominik napisał:

 

Tabelka musi być widoczna na wierzchu, inaczej wątek szybko umrze. Nie sądzę, by to był problem, by admin wydzielił kolejny panel.

Ok będzie i tutaj, ale czy to będzie łatwe nie byłbym taki pewien, ja sie tego  nie podejmę, a @kleszcz poproszę, tutaj są jakieś tam przyciski, schematy, jak zacznę mieszać to pewnie zaraz cały portal zniknie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Ja pozwolimy na krąpia to dlaczego nie na ciernika czy ukleję?

Dlatego zdajmy się na mądrzejszych od nas i skorzystajmy z gotowej tabeli WŚ. A jak ktoś chce tam krąpia, to niech do WŚ z pretensjami pisze, a nie do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już na samym początku stoję na straconej pozycji.
Jak pokazały ostatnie wyniki nawet komercja nie gwarantuje ryb do klasyfikacji.
Na moich wodach ze świecą szukać ryb medalowych.
Ale będę próbował i kibicował szczególnie Michałowi.
Ten rok będzie stał zawodami, a tu nie będzie możliwości robienia zdjęć z rybami.
Na zawodach jest zakaz używania między innymi telefonów. Poza tym nie ma czasu na takie czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, elvis napisał:

No i już na samym początku stoję na straconej pozycji.
Jak pokazały ostatnie wyniki nawet komercja nie gwarantuje ryb do klasyfikacji.
Na moich wodach ze świecą szukać ryb medalowych.
Ale będę próbował i kibicował szczególnie Michałowi.
Ten rok będzie stał zawodami, a tu nie będzie możliwości robienia zdjęć z rybami.
Na zawodach jest zakaz używania między innymi telefonów. Poza tym nie ma czasu na takie czynności.
 

Daniel u nas zakaz dublowania z innych imprez jest też :P, masz blisko Wisłę, tam są medalowe ryby. Arunio jeździ kilkadziesiąt km na ryby niektórzy też, żonę pod pachę i jedziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elvis napisał:

Ten rok będzie stał zawodami, a tu nie będzie możliwości robienia zdjęć z rybami.
Na zawodach jest zakaz używania między innymi telefonów. Poza tym nie ma czasu na takie czynności.

Ja też wybieram zawody w realu, od zawodów wirtualnych, ale czasami warto odpocząć od pogoni za drobnicą i zasadzić się na okazy. Zwłaszcza, że formuła zawodów wirtualnych nie ogranicza mnie czasowo.

10 minut temu, Grendziu napisał:

jak mnie nie za chwilę nie ograniczą czasowo to i tak relację będę wrzucał tam live :P 

Zadnego trolowania Grendziu. Masz taką tendencję, że musisz się udzielać wszędzie i zawsze, ale jak nie masz medalowej ryby, to po prostu zbastuj i napisz w swoim osobnym wątku. Nic bardziej nie wkurza, jak ktoś, kto nie bierze udziału w zabawie, ale z nudów troluje wątek swoimi wpisami.

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel u nas zakaz dublowania z innych imprez jest też :P, masz blisko Wisłę, tam są medalowe ryby. Arunio jeździ kilkadziesiąt km na ryby niektórzy też, żonę pod pachę i jedziecie
To zapraszam nad tą rybną Wisłę, może mnie nauczysz i pokażesz jak łowić. Ja nie umiem i nie mam tyle czasu.
Chyba nie myślisz, że specjalnie będę jechał kilkadziesiąt kilometrów, żeby zabłysnąć. Wolę płotek 10 cm połapać na miejscu. To też ryby.
A swoją drogą czy można spieniężnyć Voucher?
Świetna nagroda dla lokalnych wędkarzy, ale dla kogoś z drugiego końca świata...
Puchar i uścisk Prezesa jest bezcenny, jak na zawodach PZW
Ps. Zrozumiałem przytyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

O jakim trolu piszesz? Muszę napisać start i miejsce? ja biorę udział, nie sędziuję, w regulaminie nie ma, że nie mogę...

A o takim, że ostatnio mieliście wrzucić ryby tylko powyżej 20cm, a Ty, jako jedyny pokazywałeś mimo wszystko te mniejsze.

Wrzucasz wpis, że jedziesz, a jak nic nie złowisz, co ma miarę, to ten wpis jest pierwszym i ostatnim. Sprawozdanie z łowienia, jakie by nie było możesz zrobić w wątku "wyniki nad wodą". Np. @Splot wrzucał fotki regulaminowych ryb do relacji live, ale podsumowanie, opis i relację zdał w osobnym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dominik napisał:

ale jak nie masz medalowej ryby, to po prostu zbastuj

Powtórzę się. Z takim podejściem, jak myślisz, jakie szanse ma taki wątek przezyć? Ile relacji, nawet w skali roku tam będzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Dominik napisał:

Ja też wybieram zawody w realu, od zawodów wirtualnych, ale czasami warto odpocząć od pogoni za drobnicą i zasadzić się na okazy. Zwłaszcza, że formuła zawodów wirtualnych nie ogranicza mnie czasowo.

Zadnego trolowania Grendziu. Masz taką tendencję, że musisz się udzielać wszędzie i zawsze, ale jak nie masz medalowej ryby, to po prostu zbastuj i napisz w swoim osobnym wątku. Nic bardziej nie wkurza, jak ktoś, kto nie bierze udziału w zabawie, ale z nudów troluje wątek swoimi wpisami.

O jakim trolu piszesz? Muszę napisać start i miejsce? ja biorę udział, nie sędziuję, w regulaminie nie ma, że nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...