Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, christhof70 napisał:

skąd wytrzasnąłeś sape? pamiętam artykuł z lat 80 w WW: sapa ryba nieznana. żyje to jeszcze u nas? z beloną to grubo pojechałeś hehe, 70cm to już całkiem niezła 

W Wiśle, Narwi i Bugu sapy jest od groma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elvis napisał:

Faktycznie doszło do błędu formalnego i ryby nie mogą być liczone, bynajmniej dwie z trzech.
Nie wiem czy jest sens liczyć wyniki co miesiąc, skoro konkurs ma charakter kwartalny. No chyba że chodzi o to by łatwiej zliczać punkty. Jednak nie powinno się dawać 100 pkt extra za największą rybę gatunku przed upływem całego kwartału.
No i nie wiem czy liczenie wszystkich centymetrów do punktacji ma sens. Czy nie lepiej byłoby liczyć tylko centymetry powyżej minimum. Np karp 51 cm ma 10 pkt itd. Wtedy ryby o wymiarze równym minimalnej długości by nie były liczone np. Karp 50 cm nie dawałby punktów.
Jeszcze nikt poza mną nic nie zgłosił, więc można by to rozważyć.
 

Właśnie o tym mówiłem ale zostałem zrugany przez Zrzędę, że przecież się zgłosiłeś. Sam myślałem czy nie liczyć tego dopiero na koniec kwartału ale może i lepiej liczyć raz w miesiącu by zmotywować innych do udziału.

Wyniki są na chwilę obecną więc największa ryba i dodatkowe punkty są zmienne, podobnie jak i można dodać zgłoszenie większej ryby.

 

@Grendziu

Napisz mi PW jak chcesz by to mniej więcej wyglądało, ma to być jako tło (znak wodny) w wynikach/tabelce czy nad nimi? Wszystko da radę zrobić, wkleję wyniki ze znakiem wodnym jutro lub w weekend, jak znajdę troszkę więcej czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, NPC napisał:

Właśnie o tym mówiłem ale zostałem zrugany przez Zrzędę, że przecież się zgłosiłeś. Sam myślałem czy nie liczyć tego dopiero na koniec kwartału ale może i lepiej liczyć raz w miesiącu by zmotywować innych do udziału.

Wyniki są na chwilę obecną więc największa ryba i dodatkowe punkty są zmienne, podobnie jak i można dodać zgłoszenie większej ryby.

 

@Grendziu

Napisz mi PW jak chcesz by to mniej więcej wyglądało, ma to być jako tło (znak wodny) w wynikach/tabelce czy nad nimi? Wszystko da radę zrobić, wkleję wyniki ze znakiem wodnym jutro lub w weekend, jak znajdę troszkę więcej czasu...

Ja na nikogo nie krzyczałem, tylko ładnie poprosiłem, spójrz na tabelę jakie robił @Splotw tamtym roku, myślę że takie jak On robił lub coś w ten deseń wystarczy, bez znaków wodnych etc już....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
14 minut temu, Grendziu napisał:

zawody umarły śmiercią naturalną...

Jest styczeń czyli luty, więc nie siej defetyzmu, bo szybki cios s karata będzie musiał cię doprowadzić do porządku.

Chłopaki już szykują sprzęt, tak że się niedługo kalkulator @NPC spier#oli od liczenia tego całego towaru.

???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...