Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
27 minut temu, Hotpoint napisał:

Jest styczeń czyli luty, więc nie siej defetyzmu, bo szybki cios s karata będzie musiał cię doprowadzić do porządku.

Chłopaki już szykują sprzęt, tak że się niedługo kalkulator @NPC spier#oli od liczenia tego całego towaru.

???

Obyś mial rację.

Miałem przypomnieć o dobrowolnych wpłatach na zawody, nie chcę i nie lubię, więc zrobię to tylko raz, bo chcieliście się bić o coś...

Aktualnie "na zawody" dokonano 2 wpłat o łącznej wartości 100zł.

Jeśli ktoś chce wspomagać te zabawę to wstawiam przypominajke ostatni raz.

FUNDACJA "DLA RYB"

BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO

Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=42]cygan786[/mention] zgłaszasz, czy zawody umarły śmiercią naturalną...
Ja nie wstawiłem ostatnio okonia, bo 30cm nie był mój
Nie zgłaszam do zawodów, bo przyjechały ze mną do domu.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

W pierwszym kwartale uzyskano 200zl od 3 osób na nagrody.

Ja już nie pamiętam, miały być, medale, puchaty, czy jakaś nagroda?

Ile % na 1kwartal ile na finał?

I czy jest sens tych wpłat, jak ich za bardzo nie ma?

Podtrzymuję, że ma być to dobrowolnie i anonimowo, bo nie chce wywierać na nikogo presji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być podział środków na kwartał, fundację i finał. Dodatkowo miały być pozwolenia VIP i jakieś wędki.
Przejrzałem temat i było kilka propozycji, ale konkretna decyzja nie zapadła.
W związku z małą frekwencją proponuję by nagrody z tego kwartału przenieść na kolejny. Będzie więcej zgłoszeń i przy okazji lepsze nagrody.
Nie mam parcia na nagrody, więc dostosuje się do decyzji Głównego Sędziego i Prezesa.
Choć zostało jeszcze kilka dni i może zgłosi się jeszcze ktoś do zabawy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, elvis napisał:

Miał być podział środków na kwartał, fundację i finał. Dodatkowo miały być pozwolenia VIP i jakieś wędki.
Przejrzałem temat i było kilka propozycji, ale konkretna decyzja nie zapadła.
W związku z małą frekwencją proponuję by nagrody z tego kwartału przenieść na kolejny. Będzie więcej zgłoszeń i przy okazji lepsze nagrody.
Nie mam parcia na nagrody, więc dostosuje się do decyzji Głównego Sędziego i Prezesa.
Choć zostało jeszcze kilka dni i może zgłosi się jeszcze ktoś do zabawy. emoji476.pngemoji226.png
 

Jedna wędka poszła do dziecka, który zaangażował się w sprzątanie łowiska Fundacji, był dwa razy...

Druga to prywatna moja, nie wycofuje jej, myślałem o finale z nią ? zezwolenia VIP będą, jeśli dobrze pamiętam to za każdy kwartał jeden VIP?? 

Ok, jak się nic nie zmieni, wygrany otrzyma bon na zakupy za 100zl w sklepie xyz, myślę, że będzie to Trotka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 15.03.2022 o 20:13, elvis napisał:

Miał być podział środków na kwartał, fundację i finał. Dodatkowo miały być pozwolenia VIP i jakieś wędki.
Przejrzałem temat i było kilka propozycji, ale konkretna decyzja nie zapadła.
W związku z małą frekwencją proponuję by nagrody z tego kwartału przenieść na kolejny. Będzie więcej zgłoszeń i przy okazji lepsze nagrody.
Nie mam parcia na nagrody, więc dostosuje się do decyzji Głównego Sędziego i Prezesa.
Choć zostało jeszcze kilka dni i może zgłosi się jeszcze ktoś do zabawy. emoji476.pngemoji226.png
 

Przepraszam, sprostowanie, ja obiecałem dwie wędki, tamta była niezależna. Więc nagroda za 1 i 2 miejsce będzie na finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 15.03.2022 o 20:13, elvis napisał:

Miał być podział środków na kwartał, fundację i finał. Dodatkowo miały być pozwolenia VIP i jakieś wędki.
Przejrzałem temat i było kilka propozycji, ale konkretna decyzja nie zapadła.
W związku z małą frekwencją proponuję by nagrody z tego kwartału przenieść na kolejny. Będzie więcej zgłoszeń i przy okazji lepsze nagrody.
Nie mam parcia na nagrody, więc dostosuje się do decyzji Głównego Sędziego i Prezesa.
Choć zostało jeszcze kilka dni i może zgłosi się jeszcze ktoś do zabawy. emoji476.pngemoji226.png
 

Pieniążki jakieś na pierwszy kwartał wpływają, podsumuje to na koniec marca.???

Proponuję coś takiego. 

50% teraz, reszta na finał.

Trzy medale, a dla zwycięzcy bon  z 50% środków zgromadzonych na tą zabawę oraz VIP??

 

A tak to poszło na fejsa... M.in. podsumowanie, które zrobił @NPC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_2022_0324_203100.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniążki jakieś na pierwszy kwartał wpływają, podsumuje to na koniec marca.
Proponuję coś takiego. 
50% teraz, reszta na finał.
Trzy medale, a dla zwycięzcy bon  z 50% środków zgromadzonych na tą zabawę oraz VIP?
 
A tak to poszło na fejsa... M.in. podsumowanie, które zrobił [mention=879]NPC[/mention]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Screenshot_2022_0324_203100.png.dfe6d6a9d890b832b0312fc1dae75a01.png
Zrób podział na 3. Jedna część na fundację, a pozostałe dwie części na nagrody. Na finał pewnie coś jeszcze uzbieramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podsumowanie:

W zimowej część naszej zabawy zgromadzilśmy 400zł z pięciu wpłat. Czyli 200zł na teraz, 200zł na finał. Dziękuję i od jutra zaczynamy wiosnę. Myślę, że do 10tego przyjdą niespodzianki za połowę naszych wpłat. Pierwsza trójka po medalu, pierwsze miejsce jakiś talon. Ile to będzie, nie wiem :)

 

FUNDACJA "DLA RYB"

BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO

Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578

KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131

https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99





 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...