Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Splot napisał:

Biorąc pod uwagę ilość osób biorących udział w zabawie to trzy ryby na rok "zabije" ten wątek. Większość z nas łowi 4-5 gatunków ryb więc szału nie będzie.

Dla mnie poprzednie edycje były bardziej pasjonujące, ta jest znowu bardziej do ogarnięcia dla osób rzadziej wędkujących. Minusem obecnej jest brak zestawienia z podsumowaniem kto ile i z jakim wymiarem złowił ryb.  

Mi osobiście ta formuła zawodów jaka mamy pasuje.

1. Nie muszę robić foci każdemu leszczykowi z Jagodna.

2. Taka formuła wymusza szukanie nowych gatunków ryb. (mam 3 leszcze, to szukam karpika lub płoci)

3. Wymusza szukanie nowych łowisk. (mam ryby jeziorowe, to czas się wybrać na Wisłę za kleniem, czy brzaną)

4. Dobrze mi idzie ?

 

Najważniejsze dla mnie to nie babranie się w tych leszczach.

Miałem wyjazd, w który ani @Grzes77 , ani @elvis nie uwierzył, że przez dobę na Jagodnie miałem około 80 leszczy.

Nie ma znaczenia to, że @elvis na kolejnym wyjeździe pyknął 50 sztuk.

Po co im robić te focie i wszystko w tym śluzie babrać?

 

Leszcz to bardzo waleczna ryba!

Tylko spin! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelL napisał:

@NPC chyba podał wyniki w linku, ze względu na brak możliwości dodawania zdjęć:

pozioma:

https://drive.google.com/file/d/19j9JWPh2xAaG-ETdf4dushxYm3o26kWP/view?usp=sharing

 

Chodziło mi o wykaz ile sztuk danego gatunku oraz jakiej wielkości mają  poszczególni zawodnicy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelL napisał:

Mi osobiście ta formuła zawodów jaka mamy pasuje.

1. Nie muszę robić foci każdemu leszczykowi z Jagodna.

2. Taka formuła wymusza szukanie nowych gatunków ryb. (mam 3 leszcze, to szukam karpika lub płoci)

3. Wymusza szukanie nowych łowisk. (mam ryby jeziorowe, to czas się wybrać na Wisłę za kleniem, czy brzaną)

4. Dobrze mi idzie ?

 

Najważniejsze dla mnie to nie babranie się w tych leszczach.

Miałem wyjazd, w który ani @Grzes77 , ani @elvis nie uwierzył, że przez dobę na Jagodnie miałem około 80 leszczy.

Nie ma znaczenia to, że @elvis na kolejnym wyjeździe pyknął 50 sztuk.

Po co im robić te focie i wszystko w tym śluzie babrać?

 

Leszcz to bardzo waleczna ryba!

Tylko spin! ?

Też prawda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

 

Największa ryba i tyle, poszukujemy okazów i staramy się je łowić. Bez dodatkowych punktów za największą rybę.

Jeżeli chcecie więcej jak jedną rybę to wydłużyłbym terminy czyli byłby 3 a nie 4. Wtedy macie nagrody 4 razy w roku, 3 razy za sezon i końcowa za cały rok.
 

Okres zimowo wiosenny od stycznia do końca kwietnia lub marca, wiosenno letni i jesienny od września.

 

Pytanie też czy chcecie grafiki czy wystarczą same podliczenia? Coś poprawiać w grafikach? Wnioski czy sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:
 
Największa ryba i tyle, poszukujemy okazów i staramy się je łowić. Bez dodatkowych punktów za największą rybę.
Jeżeli chcecie więcej jak jedną rybę to wydłużyłbym terminy czyli byłby 3 a nie 4. Wtedy macie nagrody 4 razy w roku, 3 razy za sezon i końcowa za cały rok.
 
Okres zimowo wiosenny od stycznia do końca kwietnia lub marca, wiosenno letni i jesienny od września.
 
Pytanie też czy chcecie grafiki czy wystarczą same podliczenia? Coś poprawiać w grafikach? Wnioski czy sugestie?
Bardzo podoba mi się tabelka W2. Teraz wiem jakie, ile i jak długie mam zgłoszone ryby.
Sama szata graficzna mi nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o nową formułę to sam już nie wiem.
Podobnie jak Paweł nie mam ochoty na przewalanie tony leszczy.
Myślę, że można dopracować obecną wersję.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 14.11.2022 o 09:01, PawelL napisał(a):

@NPC chyba podał wyniki w linku, ze względu na brak możliwości dodawania zdjęć:

pozioma:

https://drive.google.com/file/d/19j9JWPh2xAaG-ETdf4dushxYm3o26kWP/view?usp=sharing

 

Dzięki, pierwszą trójkę poproszę o dane na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pierwszą trójkę poproszę o dane na PRIV.
Mamy bardzo ciekawą sytuację. Otóż mamy dwa drugie miejsca Ex aequo . Trzeci jest Mariusz.
Nie wiem jak przewidział organizator oraz sędzia taką sytuację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, elvis 77 napisał(a):

Mamy bardzo ciekawą sytuację. Otóż mamy dwa drugie miejsca Ex aequo . Trzeci jest Mariusz.
Nie wiem jak przewidział organizator oraz sędzia taką sytuację.

No wg mnie jest tak jak się liczy przeważnie na większości zawodów. 1miejsce, dwa razy drugie miejsce i potem 4miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Grendziu napisał(a):

No wg mnie jest tak jak się liczy przeważnie na większości zawodów. 1miejsce, dwa razy drugie miejsce i potem 4miejsce.

Tak się liczy najczęściej punkty. Z nagradzaniem jest różnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...