Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, christhof70 napisał(a):

nikt?

No to może byś wstawił te okazy i wziął udział w zabawie. Ja wiem, że Ty nie bierzesz udziału w takich "przedsięwzięciach", ale dla dobra ogółu by się to przydało. Wiem, że to nie konkurs o złote majtki, ale to moim zdaniem wartościowa "zabawa" naszego forum i taka wymiana między rejonami. Np @Splot łowi na Odrze i prezentuje okazy, ja na Wiśle itp, ktoś na innych łowiskach, itd itp, więc to moim zdaniem ma sens. Jak już zrobiliśmy taki cykl, to nie róbmy "wiochy". Jak nie stać nas na puchary i nagrody, to sam znajdę sponsora, lub zasponsoruję te puchary, lub ogarnę ten temat, jak nie ma kto liczyć lub są jakieś "problemy", tylko pisać tu proszę, a wywnioskujemy coś dla nas adekwatnie. W tym sezonie wraz @BEBOK i @PawelL chcemy pójść w eliminacje do okręgu, chcę wypromować moje koło i to forum, jak się zaszufladkowujemy, to nawet bomba putina tego nie ruszy.

Kto jest za moim zdaniem, niech kliknie "lajka" w tym temacie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lukoil napisał(a):

To co? Przygotować grafikę na 2023 rok?

 

Można nawet bez nagród, ot kolerzeński konkurs.

Yes serrrr...

Admini się przychylą, jak zwykłe ludki coś od siebie zorganizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie analizowałem do końca Waszych wpłat, ale 4x puchary, koszt wyszło 1200/1500zl gdzieś... Jak będę dawać doki do księgowości mogę to rozpisać.

Stąd mój pomysł jeden raz puchar , jeden mistrz, jedna klasyfikacja. Tak robią chłopaki ze spinna na Messenger i im to wychodzi... Klasyfikacja co miesiąc podsumowanie, a zakończenie raz na rok. 

Myślę, że finalnie i tak zabrakło na nagrody, ja wrzuciłem dwie wędki od siebie i dotrzymam słowa, na zlocie wręczę.

Dzisiaj poszło zamówienie pod finał.

Brało udział naprawdę mało osób, gdyby choć wszyscy startowali z aktywnych Userów, Modów ... Z chęcią bym się zmierzył z @christhof70na klenie, sandacze, szczupaki (podpucha)

Jeśli nie będzie min 10osob się w to bawić, to trochę mija się to z celem...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 osób biorących udział w konkursie będzie ciężko utrzymać , ale chyba nie o to chodzi. Zabawa z założenia miała być samofinansującym się przedsięwzięciem. Nie wiem tylko jak to docelowo w praktyce wyszło.
Być może warto zrezygnować z kwartalnego nagradzania i zrobić tylko roczną klasyfikację.
Nie bardzo rozumiem o co chodziło z tym podziałem na komercje i wody związkowe. Biorąc pod np.Jagodno lub Odrę to na komercjach można tylko centymetrów nabić, choć też nie do końca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, BEBOK napisał(a):

Nie bardzo rozumiem o co chodziło z tym podziałem na komercje i wody związkowe.

Łowię gdzie chce, mój wybór, moja przyjemność. Wiadomo, że na komercji nie złowię niektórych gatunków rzecznych ryb...

Jezioro Czarne to komercja czy jednak nie?

Nie da się tego sklasyfikować. Do tego dopuszczamy wody zagraniczne...

Da się 10 osób w klasyfikacji uzbierać, nie trzeba też przecież wszystkich ryb zgłaszać, ja tego nie robiłem od "zaś*...

Wystarcza chęci.

Co do finansów, nie stresować się, nie wpłacajmy, aby nie czuć presji na zawody, Fundacja jakoś uzbiera...

Jak ktoś chce to lepiej niech wrzuci na utrzymanie forum coś dobrowolnie, bo to generuje koszty duże... A to hosting, a to domena, a to oprogramowanie i nowy Admin, a to coś innego i myślę, że jest grubo ponad dwa klocki rocznie?.

Przykład z tego tygodnia w załączniku 

 

Screenshot_20230119-073727.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra jedziemy. Już bez dyskusji, bo ktoś musi podjąć decyzję.

Proponuję kilka małych korekt:

1. Zgłaszamy do 3/5 ryb największych danego gatunku na rok.

2. Raport co miesiąc plus co miesiąc cytat jak punktujemy ryby, aby pamiętać.

@Lukoil podejmujesz się tego?

3. Jeśli większość na tak, to wydzielamy wątek.

4. Specjalne zaproszenie do udziału w zabawie choć symbolicznie dla @Bubu, @christhof70, @mav3rick, @Krwawy Mariano Italiano @Tench_fan @ArekH i inni aby to jakoś żyło, nie musicie zgłaszać wszystkich ryb ???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś podjął decyzję.
Jeśli będą tak jak ostatnio zaznaczone największe ryby z danego gatunku to byłoby super. Ma to szczególne znaczenie jeśli konkurs byłby rozgrywany w rocznym cyklu. Kto by był w stanie znaleźć jakiej wielkości ryby już zgłosił .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał(a):

Specjalne zaproszenie

Nadal na zdjęciu musi być data, godzina czy tam jakiś spacialny znacznik?

W tym roku poluję na klenia 60+, chętnie wrzucę jeśli wystarczy zwykła fota na miarce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Bubu napisał(a):

Nadal na zdjęciu musi być data, godzina czy tam jakiś spacialny znacznik?

W tym roku poluję na klenia 60+, chętnie wrzucę jeśli wystarczy zwykła fota na miarce ?

też mam z tym problem w nowym tel, @christhof70 też to zgłaszał,  ze nie umie w aparacie ustawić, ja w swoim jak ustawiłem raz, to potem musiałem wycicnać przy nieruchomościach te datę.
Daniel zadecyduj i tak wszyscy się znamy, wątpię aby ktokolwiek robił wałek.
W cytowanym messengere np co miesiąc była zmiana i instrukcja zamiast datownika. Np w danym meisiącu extra pieniążek na miarce, lub dwa zdjęcia, jedna z kciukiem i widokiem całęj ryby i jedna z dokładną miarą...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...