Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grendziu Są sposoby by to sprawdzić kiedy zostały wykonane zdjęcia, znam je o ile ktoś ich nie usunie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_Image_File_Format

 

Da radę to sprawdzić ale ułatwi pracę widoczna data i miejsce połowu, nie będę musiał sprawdzać wszystkiego.

Np. ktoś robi zdjęcie i nie będzie edytował go to znajdę co jest pięć. Zabiera to czas ale da się.

 

Kolejną sprawą jest to, że w razie problemów niech się ludzie kontaktują ze mną, znajdę im to jak to ustawić a raczej da się już w każdym telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Lukoil napisał(a):

 

 

Kolejną sprawą jest to, że w razie problemów niech się ludzie kontaktują ze mną, znajdę im to jak to ustawić a raczej da się już w każdym telefonie.

To wymaga poświęceń i nerwów, nie każdy to ogarnia w danym wieku, rozumiem, że jeśli fotkę wstawię ja, czy @ArekH czy @Bebzon lub ktoś inny z forum to będzie oznaczać, że to prawda i sprawdzać fotki nie będzie trzeba, bo i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SiG od lat było, że wysyłało się zdjęcie i osoba zajmująca się tematem zdjęcia miesiąca sprawdzała datę w pliku. Jeśli jej nie było, to była prośba o przesłanie oryginału na maila. Jeśli tam zostało potwierdzone to zdjęcie było dopuszczone do głosowania, jeśli nie udało się potwierdzić, było usuwane.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z datą w konkursie o 3 kg ziemniorów jest najbardziej upierdliwa.

Fotka z miarą i koniec.

Pewnie to ułatwi sprawę i może przez to będzie więcej uczestników.

Puchar jeśli już to tylko jeden na koniec dla zwycięzcy.

I zmienić sędziego, bo jest niewidomy. Nie żebym mu wypominał, ale mi nie zaliczył okonia roku :grin-min:

oraz zdyskwalifikować na starcie wszystkich co łowią na komercjach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Krwawy Mariano Italiano napisał(a):

I zmienić sędziego, bo jest niewidomy. Nie żebym mu wypominał, ale mi nie zaliczył okonia roku 

W regulaminie jasno napisane że poniżej pewnej wielkoś cm nie przyjmujemy, rozumiem że miał 7cm nie więcej :P

DOBRA FOTKI BEZ DATOWNIKA - BĘDĘ TRZY PUCHARY LUB MEDALE NA KONIEC!!!

Przyjedź w końcu z Emliem na najlepszą komercję na świecie gdzie nie ma ryb i pokaż jak się łapi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krwawy Mariano Italiano napisał(a):

Fotka z datą w konkursie o 3 kg ziemniorów jest najbardziej upierdliwa.

Fotka z miarą i koniec.

Pewnie to ułatwi sprawę i może przez to będzie więcej uczestników.

Puchar jeśli już to tylko jeden na koniec dla zwycięzcy.

I zmienić sędziego, bo jest niewidomy. Nie żebym mu wypominał, ale mi nie zaliczył okonia roku :grin-min:

oraz zdyskwalifikować na starcie wszystkich co łowią na komercjach ?

Test wielokrotnego wyboru:

 

Sędzia jest:

- kalosz

- ślepy

- głupi

 

Do wygrania: ban, niezaliczanie ryb, uprzykrzanie życia na forum poprzez szeroko rozumiany trolling.

W teście nie mogą brać udziału osoby będące nazywane: betonowymi, betonem lub innymi składnikami budowlanymi.

 

31 minut temu, mav3rick napisał(a):

Na SiG od lat było, że wysyłało się zdjęcie i osoba zajmująca się tematem zdjęcia miesiąca sprawdzała datę w pliku. Jeśli jej nie było, to była prośba o przesłanie oryginału na maila. Jeśli tam zostało potwierdzone to zdjęcie było dopuszczone do głosowania, jeśli nie udało się potwierdzić, było usuwane.
 

Nie mam możliwości usuwania zdjęć czy postów, mogę co najwyżej zdjęcia nie zaliczać.
Kto może niech dodaje, kto nie wie jak albo niech pisze do mnie albo będę sprawdzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mogę się pobawić. mam jazia i klenia. znaka wodnego brak, a daty na aparacie ustawionej nie miałem. jest tylko jak ktoś umi wygenerować data utworzenia w kompie. miarka ma wam raczej  znana, łapy już chyba też. jak chcecie to wstawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...