Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, christhof70 napisał(a):

dobra mogę się pobawić. mam jazia i klenia. znaka wodnego brak, a daty na aparacie ustawionej nie miałem. jest tylko jak ktoś umi wygenerować data utworzenia w kompie. miarka ma wam raczej  znana, łapy już chyba też. jak chcecie to wstawię

Wstawiaj, wątek zaraz Ci odznacze, do 48h wstecz możesz i proszę o walkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, christhof70 napisał(a):

ja je złapał tydzien temu, wtedy konkursa nie było

Ale klenie masz z wczoraj... Konkurs wystartował dzisiaj i wg regulaminu można wstawić zdjęcia do 48h wstecz licząc od końca łowienia, czyli z dzisiaj, wczoraj i przedwczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ostap napisał(a):

Szykuj busa!

Tylko spin.
 

Załatwię tira, pracuję również w spedycji to ogarnę conieco :)

Tylko @Grzes77 musisz powiedzieć jak wygląda Twój grafik, wiesz: "czego oczy nie widzą tego sercu nie szkoda" :P 

 

Dobra czyli tłumaczę reguły w prosty sposób: zdjęcie ze znakiem wodnym lub z danymi exif (w razie czego podam maila zainteresowanym) i będę to sprawdzał.

 

Sędzia może brać udział w tych zawodach? Pytam bo kolega się pytał :P @Grendziu

 

Wiem, nie wypada ale postaram się zmobilizować i powrzucać zdjęcia paru szczupaków, leszczy czy okoni o ile będę miał na rybach.

Edytowane przez Lukoil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, Lukoil napisał(a):

Dobra czyli tłumaczę reguły w prosty sposób: zdjęcie ze znakiem wodnym lub z danymi exif (w razie czego podam maila zainteresowanym) i będę to sprawdzał.

Normalne zwykle zdjęcia wgrywane na forum bez niczego. Wszyscy znamy się jak łyse konie i nikt nie będzie oszukiwać, bo to zabawa towarzyska wśród nas, bez promocji FB, social mediów.

Tak możesz brać udział.

Gramy o Puchar Prezesa Fundacji dla Ryb i tyle, bez milionowych nagród rzeczowych ???

Ino jak wygram to se sam puchar wręczę??

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...