Skocz do zawartości

Czas dlaRyb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Większość z Nas jest zabiegana, nie ukrywajmy też, że wędkarstwo jako hobby jest dość drogim sportem.

Ja przez ten portal prawie przez dwa miesiące nie byłem na rybach - coś kosztem czegoś :) Za to wiem, że od forum i portali wędkarskich jestem uzależniony.
Dziś też wiem, że imprezy rodzinne w weekendy są dla mnie przeszkodą, szczerze wolę ten czas poświecić swojej pasji, swojej chorobie, jestem uzależniony :P

Czas nad wodą spędzam maksymalny jak tylko mogę, trudno jest mi go obliczyć. No i te forum zaburzyło mi poniekąd inny czas na piłkę nożną...

A to się pogłębia i końca nie widać.


A jak u Was z czasem i poświęceniem dla pasji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda byłaby lepsza i czasu więcej mógłbym nie wracać do domu :)

Wielokrotnie byłem na rybach i już miałem wracać ale jeszcze chwilkę jeszcze chwilkę i parę godzin później tel gdzie jesteś miałeś dawno być w domu :)

Może kiedyś wygram w totka i kupię dom nad jeziorem i będę mógł jeszcze więcej czasu spędzać na rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co chcecie powiedzieć chłopaki. Mam ten temat przerobiony,a i spojrzenie teraz znacznie czystsze. Ja sam nieraz byłem nad wodą a w domu moja Anula użerała się z chorymi dzieciakami. To jest szeroki temat. Bardzo niebezpieczny. Nasze Ego może tu niezmiernie ucierpieć. To nie powód by go unikać. Piszmy szczerze i zobaczymy co się urodzi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swym życiu za dużo czasu nad wodą spędziłem .

Bywały lata że dzień za dniem , noc za nocą siedziałem całymi tygodniami, owszem ryb trochu się wyjęło....

W tym momencie mam inne priorytety, rodzina nr.1 potem rybki.

Obecnie koncentruje się czasowo na rybach i wybieram miejsca gdzie można coś złowić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmierne rozważne macie chłopcy podejście do życia. Ja byłem dużo młodszy i o wiele głupszy. Wiele spraw chciałbym naprawić ale już się nie da. Rozum przyszedł z wiekiem.  Doskonale dobieracie priorytety. Wróciłem z wojska i na siłę chciałem się usamodzielnić. Mam to szczęście że pani mojego serca to rozsądna i mądra kobieta. Ogarnęła temat chyba za nas oboje.  Wychowała nasze dzieci rozważnie. Coś tam od siebie dołożyłem . Nie było u nas wychowania bezstresowego. Było zgodne z podejściem przodków.;) Bachor ma słuchać i szanować rodziców.  Wiadomo, że ma przede wszystkim myśleć, ale jakiś kierunek trzeba wskazać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...