Skocz do zawartości

Mrożony dżokres. Live is live ale czasem dobrze mieć porcyjkę w rogu zamrażarki. Chyba...


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 godzin temu, Splot napisał:

Z tym zapachem to nie do końca tak. Przerabiałem to tego lata i ryby brały. Może w rzece jest inaczej i nurt szybko wypłukuje zapach? Ale z drugiej strony, czy naturalne robale pachną? Przecież one same z siebie się nie wycierają.
Jak jokers robi się czarny, bardzo ciemny to już po nim

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Co do jokersa, kłócić się nie będę, bo za mało razy używałem, ale masz rację jak robi się czarny, to jest do bani, stąd nie wiem dlaczego @elvis każe zamrażać w zanecie, bo tam się pali, chyba, że stosunek zanęty to np 5 porcji gliny do jednej paszy. Mnie uczono aby po oczyszczeniu ochotki, gdy są chłodne dni, przetrzymywać zalanego woda, lub w ziemi i dodawać wg uznania do koszyczka, regulując nabijnanie i ilość na bieżąco.

Co do robali totalnie się nie zgodzę. Są tutaj rozpisane na forum na czynniki pierwsze moje różne testy.

Gdy robak śmierdzi azotem bodajże, brania są słabsze, jak i do dziś uważam, że żywy robak jest najlepszy, bo i tak dość szybko podaje się go podajnikiem przy klasyku, a ryby są ciekawe przeważnie tego co pod wodą. Czy się delikatnie rozproszy czy ucieknie, bez różnicy, zwabi lepiej. Nie znam trendu, bo nie obserwuje, ale pewnie w UK powoli do tego dochodzą i oznajmiają światu, że to hit.

Przerobiłem setki kombinacji robaczanych. Specjalista jest Marek z leszcza w Rogoźnie, choć Szymek też miał fajne grube czerwone białe robaki

Najlepiej gdy po opłukaniu dodamy mąki kukurydzianej, tam się fajnie wyciera.

ja stosowałem różne formy podczas łowienia na raz i było widać różnicę np.

1. Osobno w wodzie.

2. Osobno w dipie.

3. W zanęcie.

4. W wodzie.

podstawą aby nie śmierdział i był żywy (co do drugiego to zdania są podzielone, ale dla mnie żywy najlepszy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, elvis napisał:

@Grendziu, jokers pali się w zanętach w których jest sól, a nie wszystkie ją mają.

Gdy jest zanęta bez soli, to rybę d.. boli??? i ma wzdęcia i problemy z?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, elvis napisał:
1 godzinę temu, Grendziu napisał:
Gdy jest zanęta bez soli, to rybę d.. boliemoji2.pngemoji2.pngemoji2.png i ma wzdęcia i problemy zemoji90.pngemoji90.pngemoji90.pngemoji90.pngemoji90.png

Od tego są dodatki typu kopra-melasa.

Oczywiście że tak. Ej co Ci się stanęło? Kiedyś byłeś ponoć Miszczem ciętej riposty

Chcesz bana czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Grendziu napisał:

Kiedyś byłeś ponoć Miszczem ciętej riposty

Chyba nie na tym forum. @elvis tylko raz chciał mi tu oczy wydrapywać ??? jak mnie napadł o przeróbkę Cuzo, to było dawno i nieprawda... ale nie to żebym mu wybaczył :grin-min:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Bo ja nie jestem juz na czasie, trochę nadrabiam zaległości, ale jak widać zaraziłem się hejtem od @Hotpoint.
Moje pytanie brzmi, czy w jukej to wykryli na nowo, czy jak @ArekH w innym wątku  zauważył, ze spożywką, że też łowią, a jest droższa od mielonych ryb...
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

hejtem od @Hotpoint.

Nie wiem co za syfa znów załapałeś, ale na pewno nie hejt ode mnie, bo ja jestem najspokojniejszym i do rany przyłóż gościem na tym forum... Dziadu jeden ?

I zaraz ci s karata sypne to będzie po tobie ?

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie jestem juz na czasie, trochę nadrabiam zaległości, ale jak widać zaraziłem się hejtem od [mention=910]Hotpoint[/mention].
Moje pytanie brzmi, czy w jukej to wykryli na nowo, czy jak [mention=30]ArekH[/mention] w innym wątku  zauważył, ze spożywką, że też łowią, a jest droższa od mielonych ryb...
 
 
W największym skrócie można napisać, że wyciągają wnioski po ostatniej porażce na Mistrzostwach Świata. Ponieśli jedną z największych porażek, a byli jednymi z faworytów. Szybko się okazało, że gliny i ochotkowate okazały się kluczem do sukcesu, a oni mają straszne zaległości w tej materii.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...