Skocz do zawartości

Ulubieni youtuberzy wędkarscy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie gniewam ale już Cię zostawię bo muszę rano wstać. :DRano muszę jechać pomacać tego picerka Mivardi do Waszego kolegi ze sklepu Fish 24 w ZG ,co mi tutaj na forum ktoś sugerował ,a później jeszcze do Jeleniej Góry ponegocjować cenę bolonki MILO STRADIVARI,bo jest okazja kupić ją o połowę taniej nawet,niż kosztuje w sklepie. A potem jeszcze chcialbym zdążyć skoczyć na rybki po powrocie bo już z tydzień chyba nie byłem i już powolo pierd....ca dostaje z tego powodu. :D Dobranoc 

Edytowane przez stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od kilku tygodni "katuję" kanał yt tego Pana i sam ten sezon w większości spędzę jak on nad Wisłą. Mam pod nosem takie cudowne łowisko a z niego nie korzystam. Polecam Wam koledzy i koleżanki, gość pokazuje proste a jednak mega skuteczne łowienie i nie ględzi :champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Semi napisał:

No właśnie się zastanawiałem czemu Wisły nie oblegasz tylko na przeludnionych zaporówkach się męczysz. :D

Wiesz Tomek ja jak księżyc mam różne fazy :icon_arrow1:

Były lata, że tylko karpie,  były lata, że tylko wody stojące i były że Wisła, to chyba kwestia przejedzenia się jedną metodą i znalezienia "funu" w kolejnej. Co do tych oblegań Wisły w moim powiecie, to Elvis może potwierdzić, że są odcinki mega oblegane. W ubiegłym sezonie opłynąłem cały powiat z sonarem i tam, gdzie większość łowi wody na 1,5m a ja znalazłem odcinki 3-4m głębokości i bezludne, no ale muszę mieć inne auto, niż miałem, co w pierwszej połowie marca będzie miało miejsce :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanko. Właśnie wywaliłem z subskrybcji mojego YouTube kolejnego ananasa, który zamiast łowić, to robi po kilka "lajwów" na tydzień. Tym razem pogoniłem Kowalczyka z PZW, bo ileż to można gadać.

Wy też tak macie?

Kuźwa, zaraz filmy wedkarskie to będzie samo gadanie, bez ryb, bo i po co? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dominik napisał:

Mam takie pytanko. Właśnie wywaliłem z subskrybcji mojego YouTube kolejnego ananasa, który zamiast łowić, to robi po kilka "lajwów" na tydzień. Tym razem pogoniłem Kowalczyka z PZW, bo ileż to można gadać.

Wy też tak macie?

Kuźwa, zaraz filmy wedkarskie to będzie samo gadanie, bez ryb, bo i po co? 

Teraz coraz mniej wędkarzy nagrywa swoje wyprawy, a bardziej idą w lokowanie produktów. Jest jeszcze kilka fajnych kanałów. Osobiście lubię oglądać Małego Rekina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cygan786 napisał:

Osobiście lubię oglądać Małego Rekina

Ja też. Niestety zatracił się w tym karpiowaniu już do przesady. Ostatni film, to sama gadanina, bez ryb. Kiedyś sam mówił, że nie widzi sensu w publikowaniu wypraw, gdy ryba nie brała. Najwyraźniej zmienił zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja, nadal "Jedziemy Na Ryby".  Lubię tego chłopaka. Twardy zawodnik. Po mimo niesamowitego, wędkarskiego majdanu, zawsze jest w stanie tachać kuchenkę i patelkę. Niesamowita atmosfera jego filmików. Tak samo lubię  "Wędkarstwo Francuskie" I co by nie mówić, wiele produkcji Lucjana. Nie mam uprzedzeń. Doceniam wkład i pracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...