Skocz do zawartości

Ulubieni youtuberzy wędkarscy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Ja, nadal "Jedziemy Na Ryby".  Lubię tego chłopaka. Twardy zawodnik. Po mimo niesamowitego, wędkarskiego majdanu, zawsze jest w stanie tachać kuchenkę i patelkę. Niesamowita atmosfera jego filmików. Tak samo lubię  "Wędkarstwo Francuskie" I co by nie mówić, wiele produkcji Lucjana. Nie mam uprzedzeń. Doceniam wkład i pracę. 
Ja u Lucjana oglądam stare produkcje zatrzymałem się ok 1,5 roku temu, od mniej więcej tego okresu już mnie nie inspirują nowe nagrania.
Lubię Artura Rodaka i też "Jedziemy Na Ryby".
Lubię czasem jakieś Angielskie produkcje.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Splot napisał:

Ja u Lucjana oglądam stare produkcje zatrzymałem się ok 1,5 roku temu

Zgadzamy się Michu. Lucek, zajebiście wbił się na YT z wcześniejszą produkcją. Było sensownie i treściwie. Pokazane dokładnie, z naturą i wrednymi Czaplami. Mam to na kompie do dziś. Mega robota. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na Ryby bardzo fajne filmiki ... Co do naszych rodakow za granica nie neguje ich wiedzy I talentu , ale ich lowiska sa rybniejsze I o rybe latwiej na naszym PZW trzeba naprawde sie postarac . Wiec u mnie topka Gorek , Horemski ,FTR , Gliny Natura .Pw kiedys ogladalem Marfish jak dobrze pamietam I od jego filmikow uczylem sie zestawow wiec sentyment jest .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, nie podlega dyskusji Hubert co napisałeś. Ja nie patrzę ile łowią, ale jak i co stosują. Interesują mnie bardziej zestawy, niż nowości zanętowo sprzętowe. Jeśli o takie sprawy idzie, nikt nie pobije M.M z MRT. :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Rodak - Wiedza w pigułce w najlepszej według mnie "formie" na polskim you-tubie ( realizacja ujęć, montaż, dźwięk)

Jedziemy na ryby - Naturalny, sympatyczny, cały czas się rozwija, wiedza

Wędkarska Tuba/Przygoda (Żałuję, że znikły stare filmy wędkarskiej Tuby). - Niesamowity humor, bardzo często odnajdywałem się w ich produkcjach ze starorzeczy.

( U mnie bacik, a nie bolonka, ale klimaty te same :D)

Wędkarski Challenge - fajna formuła, kamera nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH  mi sie wydaje , ze wszystko wraca do korzeni masa nowych przynet , zanet , dipow a ceny kosmiczne ... Zwykly groch w cenie 2,5zl ratowal sezon ... Cale 2 lata napalilem sie na te magiczne mgly , lavy , dipy itd,itp robilem 2 rozne zestawy , moze nie mialem szczescia , ale zadnej roznicy nie bylo ... Czym by byla dzis zwykla sprezyna oklejona zaneta do tego krotki przypon wlosowy prawie jak methoda ... Co do skretek paternosterow itp tez patrze zachowawczo na rzece jednak wiecej bran na rurkach z koszykiem ... Nikt jeszcze nie wymyslil zlotego srodka I nie wymysli dzieki Bogu a firmy nadal beda nam mydlic oczy jaki to dany produkt nie jest fantastyczny ... Ryby sciaga nam z drugiego konca lowiska ... Oczywiscie sa produkty gorsze I lepsze a szczesciu trzeba pomoc tak samo jezeli chodzi sprzet jeden woli Ferrari a drugiemu fiat wystarczy :beer1:.

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stas1 na sasiednim forum u kolegow rowniez na rzekach kroluje zwykla rurka ... Nie chce upierac sie przy swoim po prostu to Mi sie lepiej sprawdzalo zas na wodach stojacych skretka ciagle czlowiek sie uczy  :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...