Skocz do zawartości

Idzie nowe


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Bez komentarza, oby jak najszybciej w tym kraju doszło do...???

Zobaczymy po wyborach bo jak na razie zapewne nie będzie nowych konkursów i WP odbierze wody PZW.
Choć znając życie to potrwa to ze 2-3 lata bo zanim się nowi usadowią na stołkach i też nic nie zrobią przez ten czas.

 

Jak zostaną wybrani ci sami lub podobni, wtedy to PZW będzie zdychało w bólach i męczarni przez następne parę lat.
Jak zostaną wybrani nowi to tylko potrwa to dłużej.

 

Zakładając, że nic się nie zmieni w PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 9.01.2023 o 00:33, NPC napisał(a):

Zobaczymy po wyborach bo jak na razie zapewne nie będzie nowych konkursów i WP odbierze wody PZW.
Choć znając życie to potrwa to ze 2-3 lata bo zanim się nowi usadowią na stołkach i też nic nie zrobią przez ten czas.

 

Jak zostaną wybrani ci sami lub podobni, wtedy to PZW będzie zdychało w bólach i męczarni przez następne parę lat.
Jak zostaną wybrani nowi to tylko potrwa to dłużej.

 

Zakładając, że nic się nie zmieni w PZW.

Ale tutaj nie chodzi tylko o PZW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Bobik napisał(a):

Rzeczywiście idzie nowe, a właściwie już tu przyszło: Bobik, Bobek, Bebok...

Kto następny?

???

???

Proszę odzywać się tematycznie ✍️✍️✍️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PZW zaczęło myśleć :) 
Okręg kaliski podpisał porozumienia z Opolem i Poznaniem w sumie za 45 złotych (chodzi o wody przygraniczne, ale po co mi inne ;)) Czekam jeszcze na Wrocław (też podobno ma być) Czyli można? 

 

 

Edytowane przez grych
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PZW zaczęło myśleć  
Okręg kaliski podpisał porozumienia z Opolem i Poznaniem na wody przygraniczne, w sumie za 45 złotych (chodzi o wody przygraniczne, ale po co mi inne ) Czekam jeszcze na Wrocław (też podobno ma być) Czyli można? 
 
 
Może nie tyle sam zaczął myśleć co został zmuszony do pewnych ruchów pro wędkarskich. Jak widać pojawienie się konkurencji wywołało póki co małą rewolucję. Od dawna mówiłem że PZW jako w pewnym stopniu monopolista, może dyktować warunki i nie liczyć się z niczyim zdaniem . Związek ma za dużo wody pod sobą przez co nie może też właściwie się nimi opiekować, ale to dzięki temu mając niemal wszystkie wody nikt nie może im udowodnić że można inaczej i lepiej zarządzać.
Ten rok z pewnością będzie przełomowy.
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...