Skocz do zawartości

Zanęty Grabowski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Takich lub podobnych filmów zabrakło w promocji jak miałem MM, pełen szacunek dla tego Pana za umiejętności i ryby jakie łowi, kto wie, może czas wypróbować te zanęty ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu, z dużą życzliwością obserwuje Twoją metamorfozę jaką przechodzisz w ostatnich miesiącach. Odnoszę wrażenie, że powoli odnajdujesz właściwą ścieżkę w swoim życiu. Niedawno zainteresowanie wypuszczanką, teraz zanętami Grzegorza. Następny krok, to już zakup bolonki. Trzymam kciuki, żebyś nie zboczył z tej dobrej ścieżki. Gdybyś chciał porady jakie bolo kupić, pisz śmiało. Chętnie doradzę ???

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał:

Takich lub podobnych filmów zabrakło w promocji jak miałem MM, pełen szacunek dla tego Pana za umiejętności i ryby jakie łowi, kto wie, może czas wypróbować te zanęty ?

 

Grendziu ale po co? Mało Ci mielonego pieczywa? Są lepsze zanęty. Dodatkowo zdradzę Ci tajemnice. Jak masz dużo ryby w łowisku (a tak jest na odcinkach wybieranych przez Pana Grabowskiego) to jakiej byś zanęty nie wrzucił to połowisz. Lepiej kupić Lorpio brzanową lub specjal heavy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Splot napisał:

Grendziu ale po co? Mało Ci mielonego pieczywa? Są lepsze zanęty. Dodatkowo zdradzę Ci tajemnice. Jak masz dużo ryby w łowisku (a tak jest na odcinkach wybieranych przez Pana Grabowskiego) to jakiej byś zanęty nie wrzucił to połowisz. Lepiej kupić Lorpio brzanową lub specjal heavy.

Ale ja wiem mniej więcej co tam jest, tak mi się wydaje ? z tym, że wstawiłem ten post, aby wspierać dobre i "Polskie" stąd ten wątek, jak wypróbuję to będę wiedział jak pracuje. W UK odkryją spożywkę, że jest super za 10lat i będą tym pewnie handlować, choć tam spożywka w sumie jest droższa w wytworzeniu niż mączka z odpadów rybich, więc mogą  jakimś cudem na to nie wpaść nigdy???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

więc mogą  jakimś cudem na to nie wpaść nigdy???

Przecież mieli i mają. Np Sonu od dawna miało żółtą feederową i o dziwo wychodziła drożej niż MMM. Co do Zanęt GG. Stosowałem Ja i @Tench_fan Zanęty na tzw łomie cukierniczym. Uważam że zrobione uczciwie, a nie ze zmiotek magazynowych. Dodatki pieczywka fluo i jeszcze kilku. Leszczowe na pewno syropowane. Frakcja, raczej dość gruba, choć Kleniowa mnie zaskoczyła miałkością i brakiem klejenia. Czy cena wysoka? Dwa sezony temu za kilo płaciłem 12 ziko. Biorąc paczkowanie,to rozsądna cena za coś zdatnego do użytku. Trzeba pamiętać że gość raczej działa na mikro skalę. To nie Lorpio, że nadrobi ilością sprzedaną. Co do efektów? Nie rozczarowała, ale zostałem przy Lorpio i Stil z Miedzyrzecza. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

Nie oglądałem, tylko urywki, kilkanaście lat temu myślałem o tym, aby łowić z łodzi na feeder, ale wydawało/wydaje mi się to bezsensu ( nie wdrażam mózgu do analizy, mogę się mylić)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...