Skocz do zawartości

Livescope


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dopiero co Lowrence dokopał Humminbird swoją wersją 360, oczywiście wyjdzie w praniu czy to będzie działać, a tu Garmin zrobił taką aktualizacje swojego Live-a, że nie mam pytań ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

nie mam pytań

A ja mam.

Lajfskopy i inne ?, tyle że tu widać, że na wodzie 2.2 m pokazuje 6-7 m od łodzi?

Osobiście rzucam raczej dalej niż 6 m :grin-min:, a tam ? widać.

???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem elektroniki na łodzi, ale nie przesadzam i się nie nakręcam. Mam stara Elitkę 9x Lowrace i jedyne czego mi w niej brakuje to GPS i mapowanie. Jadę na ryby i echo używam głównie do znalezienia miejscówki: górki, dołka, blatu, czasem ławicy, a nie do tego by się w nie w kółko lampić szukając byle ?.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, Hotpoint napisał:

Jestem fanem elektroniki na łodzi, ale nie przesadzam i się nie nakręcam. Mam stara Elitkę 9x Lowrace i jedyne czego mi w niej brakuje to GPS i mapowanie. Jadę na ryby i echo używam głównie do znalezienia miejscówki: górki, dołka, blatu, czasem ławicy, a nie do tego by się w nie w kółko lampić szukając byle ?.

?

Też tak mówię, ale wciągnij Zander Pro cały sezon to zoabczysz różnicę w łowieniu, moze do sandaczy bym nie kupił, ale tak jak Ty łowisz sumy to już fajna zabawka może być, oczywiście nie za 5 fenigów jak wyżej, ale drożej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grendziu napisał:

wciągnij Zander Pro cały sezon to zoabczysz różnicę w łowieniu

Nie mam czasu na głupoty, a sandaczy praktycznie nie łowię, bo nie bardzo mam gdzie na miejscu.

16 minut temu, Grendziu napisał:

tak jak Ty łowisz sumy

Trochę naciągasz rzeczywistość ?

Kilka prób w roku to raczej za mało by tak napisać.

Pewnie w najbliżyszych latach zmienię echo, ale na tą chwilę uważam, że bariera psychologiczna to 5 tysi.

Za szybko się to starzeje i za dużo tanieje, aby więcej inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Splot napisał:

Panowie spieracie się o jakieś detale, a prawda jest taka, że ryby złowione z użyciem ?się nie liczą. 

Jak się kibluje całe życie na brzegu to tak się potem pisze :grin-min:

?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Panowie spieracie się o jakieś detale, a prawda jest taka, że ryby złowione z użyciem ?się nie liczą. 

Z nim inaczej się nie da, jak się nie pokopiemy po kostkach, to chodzi smutny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał:

Z nim inaczej się nie da, jak się nie pokopiemy po kostkach, to chodzi smutny?

Oczywiście, taki charakter ?

Myślisz, że dlaczego sobie kupiłem bullteriery :grin-min:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...