Skocz do zawartości

Historia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie wiem gdzie zniknął ten wątek, ale proszę go nie kasować. Jeśli potrafimy rozmawiać o d... Maryny, alkoholach, odchudzaniu w nieskończoność, to możemy też o Historii. Jeśli komuś przeszkadza taka dyskusja , to proszę ja omijać.

A jeśli ktoś znajdzie nasze wypociny wcześniejsze, to proszę zostawić tutaj link...

 

Ponoć zgasł znicz olimpijski, co źle wróży... Akurat we wróżby nie wierzę, ale uważam, że Putin jednak ruszy na Ukrainę...

Aby nie było tylko o wojnie, która może nastąpić to wrzucam to?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał:

to możemy też o Historii. Jeśli komuś przeszkadza taka dyskusja , to proszę ja omijać.

To historyzuj, a nie politykuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, ArekH napisał:

To historyzuj, a nie politykuj. 

Nie da się oddzielić historii, od polityki, przez decyzję władz są wojny lub ich nie ma. Nie czytaj, jak przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał:

Nie da się oddzielić historii, od polityki, przez decyzję władz są wojny lub ich nie ma. Nie czytam, jak przeszkadza, 

Jeśli interesujesz się historią Polski średniowiecznej, to da się oddzielić politykę od historii ?
Poza tym masz rację - nie da się oddzielić polityki od historii (przynajmniej tej współczesnej, dlatego nigdy jej nie lubiłem ;) )

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, grych napisał:

Jeśli interesujesz się historią Polski średniowiecznej, to da się oddzielić politykę od historii

Z historią to ja mam niestety na bakier ?

Wiadomo, że wg tego co się dzieje teraz, każdy z Nas się tym interesuję, ale aby trochę odejść od tematu to o kawie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Z historią to ja mam niestety na bakier ?

Wiadomo, że wg tego co się dzieje teraz, każdy z Nas się tym interesuję, ale aby trochę odejść od tematu to o kawie?

 

 

Od początku listopada przestałem być kawoszem i tylko herbatka mi została, czasami jakieś ziółka ?

(choć uwielbiłem kawę ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, grych napisał:

 

Od początku listopada przestałem być kawoszem i tylko herbatka mi została, czasami jakieś ziółka ?

(choć uwielbiłem kawę ;) 

Problemy z ciśnieniem?

Ja długo kawy nie piłem, gdzieś do 28roku życia, teraz 2 lub 3 dziennie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał:

Problemy z ciśnieniem?

Ja długo kawy nie piłem, gdzieś do 28roku życia, teraz 2 lub 3 dziennie ?

Ciśnienie w porządku, ale ile można. Wypijałem takie ilości, że chyba wypiłem to, co było do wypicia ;)  Może za jakiś czas mi wróci, ale póki co zielona herbatka ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niby od jutra będzie wojna... Jestem dość mocno zaskoczony mocnym stanowiskiem USA, ale z drugiej strony co się dziwić, jeśli chcą być TOP 3 lub TOP 1 na Świecie to nie mogą odstąpić. Sprawy zaszły tak daleko, że wątpię aby Putin odpuścił, chcę oczywiście się mylić.
Wycofanie wojsk Rosji to blef, zaraz będzie, że Ukraina nie wytrzymała i pierwsza zaatakowała (prowokacja i manipulacja Rosji) no i będzie nie za ciekawie docelowo, bo Rosja sama sobie zrobi odwet na Ukrainie.
Jeśli zacznie się Wojna to będzie napływ "uchodźców", uważajcie wtedy na siebie, zabezpieczcie się maksymalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie ... Tylko widać co Wielkie Mocarstwa robią , żeby nie było wojny  .... Przykład Gruzji gdzie wielkie USA ,Niemcy  ,Wielka Brytania  itp , itd ...Straszenie sankcjami jest mocnym stanowiskiem ? ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...