Skocz do zawartości

Historia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Linek727 napisał:

Dobra, żartowałem ?

 

Rosja... jakby to opisać to parę różnych światów, opiszę w dużym uproszczeniu: Moskwa i St. Petersburg to bardzo bogate miasta, tak bogate, że w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu są biedacy z tych najbogatszych. Później macie miasta robotnicze i górnicze a na samym końcu macie dzikie tereny gdzie praktycznie nie ma dróg, wodociągów, często też nie ma prądu.

Aha jakbyście się zastanawiali dlaczego wieżyczki w BMP/BWP są oddzielone od pojazdu:

FNKrK2iXIAEJZW0.jpg:large

 

Pod wieżyczką znajduje się skład amunicji, dobre trafienie powoduje wybuch amunicji i mamy takie obrazki

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

W obecnej sytuacji najgorszym ruch z możliwych wydaje się być wojna na linii "Tajwan / Chiny", może to mieć dalszą konsekwencje na wszystko... Odpocząłem trochę z informacjami od wojny "ukraińsko - rosyjskiej" ostatnio jakoś, ale ona trwa nadal...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Grendziu napisał:

W obecnej sytuacji najgorszym ruch z możliwych wydaje się być wojna na linii "Tajwan / Chiny", może to mieć dalszą konsekwencje na wszystko... Odpocząłem trochę z informacjami od wojny "ukraińsko - rosyjskiej" ostatnio jakoś, ale ona trwa nadal...

 

Raczej trzeba się obawiać problemów na rynku mieszkaniowym w tym większym kraju. Jak to się rozleje to może być tam nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Może to głupie pytanie, ale niech ktoś mi to wytłumaczy.

Upraszczam. Rosja zrobiła sobie na Ukrainie poligon doświadczany, nie patrząc na stratę w ludziach i sprzęcie. Super, że Ukraina się broni i wiadomym jest, że czym dłużej tam będzie wojna, tym później lub wcale (oby) nie dojdzie do Polski.

Są sankcje, srankcje, na których korzystają głównie Chiny mając dostęp do chociażby taniego gazu...

Pytanie brzmi.

Jeśli Putin i spółka naparza w Ukrainie jak do kaczek gdzie chce, to dlaczego Ukraina się tylko broni i nie może bombardować terenu Rosji gdziekolwiek zechce lokalizacyjnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ukrainie pasuje rola ofiary, ma i będzie miała z tego powodu jeszcze większe profity. Ciekawe jak by np Chiny zareagowały, jak by Ukraina zaatakowała terytoria rosyjskie, czy nie by nie dały wsparcia militarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Może to głupie pytanie, ale niech ktoś mi to wytłumaczy.

Upraszam. Rosja zrobiła sobie na Ukrainie poligon doświadczany, nie patrząc na stratę w ludziach i sprzęcie. Super, że Ukraina się broni i wiadomym jest, że czym dłużej tam będzie wojna, tym później lub wcale (oby) nie dojdzie do Polski.

Są sankcje, srancje, ja których korzystają głównie Chiny mając dostęp do chociażby taniego gazu...

Pytanie brzmi.

Jeśli Putin i spółka naparza w Ukrainie jak do kaczek gdzie chce, to dlaczego Ukraina się tylko broni i nie może bombardować terenu Rosji gdziekolwiek zechce lokalizacyjnie?

 

Bo nie ma czym i kim, druga sprawa, że wtedy to nie jest W obronna a takową łatwiej medialnie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...