Skocz do zawartości

Historia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, booohal napisał:

Chcesz drugi SiG? 

Nie, ale podyskutować normalnie uważam, że można, z drugiej strony jak ktoś mnie atakuje, nie zamierzam być dłużny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale podyskutować normalnie uważam, że można, z drugiej strony jak ktoś mnie atakuje, nie zamierzam być dłużny.
Darek podyskutować, ale nie fantazjować... Ten pierwszy dzisiaj post to moim zdaniem całkiem odklejony od rzeczywistości, jak i najbliższej przyszłości.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:
1 godzinę temu, Grendziu napisał:
Nie, ale podyskutować normalnie uważam, że można, z drugiej strony jak ktoś mnie atakuje, nie zamierzam być dłużny.

Darek podyskutować, ale nie fantazjować... Ten pierwszy dzisiaj post to moim zdaniem całkiem odklejony od rzeczywistości, jak i najbliższej przyszłości.

"plądrowanie domów" nastąpi wcześniej niż myślisz i ja chcę się mylić, w przypadku gdy większość Ukraińców zacznie uciekać przed wojną, dla żywności zrobią wszystko.... Tyle, jeszcze kilka dni temu kolega, przyjaciel, śmiał się, że będzei wojna, zwolennik i miłośnik NATO, potem twierdził, że oba regoiny zajęte przez Rosję były od dawna, dzisiaj zmienił zdanie....

Mogę się narazić niektórym, ale za PL bić się nie będę i decyzję chorych polityków, tylko o rodzinę, czas się zabezpieczyć, czy to będzie za tydzień, za 5 lat, czy wcale nie ważne, ale jest czas na to aby jakoś zareagować.

Dlatego słucham Bartosiaka, który zna się na tym lepiej od mnie i pewnie od wielu polityków, fajnie gdyby każdy się mylił i wojny nie bedzie, aby sojusz NATO wytrzymał, w co nie wierzę niestety. Politycy pierdzielą jak potrzepani, gorzej jak ja w tym wątku, Tylko tyle i aż tyle, chcę się mylić i to bardzo...

Edit:

Amerykanski Boeanig CH-47 Chinook nad moją chatą ???

received_358441319279632.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie, proszę, wszyscy sobie spokój z tym wojennym wątkiem. Ani to mądre, ani konstruktywne, a klepanie popierdółek na kanwie dramatu, który dzieje się na naszych oczach, po prostu nie przystoi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Linek727 napisał:

Panowie, dajcie, proszę, wszyscy sobie spokój z tym wojennym wątkiem. Ani to mądre, ani konstruktywne, a klepanie popierdółek na kanwie dramatu, który dzieje się na naszych oczach, po prostu nie przystoi.

 

Ten dramat może w niedługim czasie dotyczyć również i nas (może to być rok, może 10 lat, obym się mylił)
Racja, to nie miejsce na takie dyskusje. Choć @Grendziu ma dużo racji z tym co napisał, to jednak nie ma co się na zapas denerwować...

Czas ba ryby jechać Mości Panowie :):P

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Forum zawsze było otwarte, apolityczne, tu się nie da, jeśli kogoś bolą oczy, to proszę o wejście w inny wątek i tam gadajmy o rybach, mogę tu być sam i se pisać :(  choć konstruktywna rozmowa jest wskazana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

Forum zawsze było otwarte, apolityczne, tu się nie da, jeśli kogoś bolą oczy, to proszę o wejście w inny wątek i tam gadajmy o rybach, mogę tu być sam i se pisać :(  choć konstruktywna rozmowa jest wskazana...

@Grendziu Rozmawiać można i trzeba. Nawet w necie. Ja nie lubię po prostu gównoburz 3 stopnia, a tak się kończą napięte tematy. ?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

Nadal nikt nic nie ma do powiedzenia...

Weź Ty chłopie znajdź sobie jakieś konstruktywne zajęcie. Masz ewidentnie za dużo wolnego czasu. Niech te pare osób które mamy zagląda na forum nadal z przyjemnością. Jak zechcę polityki to włączę TVN lub TVP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...