Skocz do zawartości

Historia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno zdanie w sprawie wyjaśnienia: 

Mnie uczyli, że historia jest wtedy gdy umrą dzieci osób które przeżyły dane wydarzenie, wcześniej to polityka.

Czyli plus minus 100 lat po wydarzeniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aby nie było, że stałem się tylko fanem jednego Pana i analityka, bardzo fajny artykuł na onecie, mimo, że tam nie pamiętam kiedy, coś dobrego czytałem :)

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wojna-rosja-ukraina-atak-jadrowy-czy-jest-mozliwy-blef-putina/7f27jxq?fbclid=IwAR0C4FAKtHVRIAdNZhR-syy8sLU8F-RSDeS0I6BTCW1PGMxtpYRCKUUCKp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było, że stałem się tylko fanem jednego Pana i analityka, bardzo fajny artykuł na onecie, mimo, że tam nie pamiętam kiedy, coś dobrego czytałem

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wojna-rosja-ukraina-atak-jadrowy-czy-jest-mozliwy-blef-putina/7f27jxq?fbclid=IwAR0C4FAKtHVRIAdNZhR-syy8sLU8F-RSDeS0I6BTCW1PGMxtpYRCKUUCKp4
Widzisz Darek, możesz spokojniej spoglądać w przyszłość nie trzeba panikować. Wg mojej laickiej logiki to głównym plusem tego ataku Rosji na Ukrainę, jest upadający mit wielkiej i silnej Rosji. Oby reszta świata to wykorzystała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, mav3rick napisał:

Widzisz Darek, możesz spokojniej spoglądać w przyszłość emoji4.png nie trzeba panikować. Wg mojej laickiej logiki to głównym plusem tego ataku Rosji na Ukrainę, jest upadający mit wielkiej i silnej Rosji. Oby reszta świata to wykorzystała.

Nie panikuję, nadal uważam, ze Łukaszenka i Putin są nieprzewidywalni i gotowi poświęcić wiele, co pokazują w tej wojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro treść tego wątku i tak ma nic wspólnego z historią, takie moje obserwacje wstawię. Pierwsze dni po ataku, takiej jakiejś głupawki wiara dostała. Kolejki przy cpn i bankomatach, dziwne że papieru do twarzy nie wykupowano. Dziś rano jechałem do szpitala zawieźć kilka rzeczy Ojcu, który ostatnio nie domaga i już cisza i spokój. Może dla tego że wacha znów niemal 6 zyla stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

"#Anonymous dzisiaj opublikuje informacje o agentach Rosyjskich. W wielu państwa zatrzęsie się podłoga. Expect us. #Russia #Ukraine #StandForPeace #wojna #RussiaUkraine"

czekam z niecierpliwością akurat na to info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...