Skocz do zawartości

Historia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Semi napisał:

Świetną robotę Anonymous robią.:EWBTE-min:

Już włamali się do komputera jakiegoś generała i pozdejmowali wiele stron. W sumie to ostatnie to nic trudnego zwykły ddos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wpis jak często kontrowersyjny, ale proszę go dobrze odebrać. Działania na rzecz wojny na Ukrainie jak najbardziej słuszne ze strony krajów Europy, tym bardziej Polski jak i każda pomoc humanitarna. Już nie których ponosi by wysyłać tam siły zbrojne celem wsparcia przeciw agresji. Moje obserwacje jedynie na podstawie Gorzowa i okolic. Skąd tu nagle tylu męszczyzn w wieku poborowym, lub wojenno-poborowym narodowości Ukrainy. Rozumiem wysyłanie rodzin na uchodźcwo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Mój wpis jak często kontrowersyjny, ale proszę go dobrze odebrać. Działania na rzecz wojny na Ukrainie jak najbardziej słuszne ze strony krajów Europy, tym bardziej Polski jak i każda pomoc humanitarna. Już nie których ponosi by wysyłać tam siły zbrojne celem wsparcia przeciw agresji. Moje obserwacje jedynie na podstawie Gorzowa i okolic. Skąd tu nagle tylu męszczyzn w wieku poborowym, lub wojenno-poborowym narodowości Ukrainy. Rozumiem wysyłanie rodzin na uchodźcwo. 

Coś w tym jest. Wczoraj pogadałem sobie z pośredniczką w sprzedaży nieruchomości. Ok. połowy jej klientów stanowią Ukraińcy, jak powiedziała. Dlaczego? Większość z nich jeździ na TIR-ach, a zatrudniają się w Niemczech, i ponoć nieźle zarabiają. I wcale nie wiążą przyszłości z Ukrainą. O powrocie nie ma mowy. Za to podrażają rynek.

Ten sort, o którym piszesz, to pewnie są ci, którzy wahali się już wcześniej, czy wyjeżdżać za chlebem. A wojna była do wyjazdu tylko impulsem.

Jak wszędzie - różni są ludzie. Z Polski też wywędrowało za kasą wiele osób. Niektórzy może by wrócili w razie "W". Ale to znikoma część. Patriotyzm został zastąpiony przez konsumpcjonizm. Psa też kiełbasą kupisz, jak będziesz konsekwentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Za to podrażają rynek

Nie wiem co odpowiedzieć, przeważnie nie krytykuję konkurencji, więc pozstawie to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Semi napisał:

Tak to już jest, jeden jedzie walczyć o swój kraj a drugi patrzy jak by tu się wygodnie umościć. U nas jest to samo.

Miałem już nie pisać w tym wątku, uspokoiłem się, nawet zacząłem myśleć w innym kierunku, czy sam bym poszedł walczyć, nawet jakoś ruchy w tym kierunku wykonuję, ale wolę zachwać anonimowość w tych działaniach i cisze.


Wg mnie to wygłąda tak:

Różnica między nami, a Ukrainą jest taka, że Prezydent ich zjednoczył, a nasza polityka nie dosyć że cały kraj dzieli, to na zewnątrz jest agresywna i oderwana od rzeczywistości.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podlegam już poborowi, ale nie ujdę z mojego kraju. Swoje zasoby oddam dzieciom i zdecydują co jest pięć. Ja, zostaję  bez względu na konsekwencje, choć wojny nadal tu nie ma i dyskusja jest demagogią. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Nie wiem co odpowiedzieć, przeważnie nie krytykuję konkurencji, więc pozstawie to bez komentarza.

Tu nie ma krytyki. To są fakty. Jest jak jest i tyle. Z drugiej strony plan sprzedaży na cały rok ogarniam w I kwartale, o ile nie w styczniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Grendziu napisał:

bo anty Pisior,

Zobaczymy czy nie mieli racji. Jesteśmy granicą UE. Dla czego do tej pory sił Europy nie ma na granicy? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...