Skocz do zawartości

Simms


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na rybach ponoć gadają, że jak ktoś w tym ubrany, to oznacza, że ma dużo $$$.

Też nie spotkałem osób , jak już kupiły, aby jakoś na te ciuchy narzekały ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że każdy lubi to, co lubi. Baby latają z torebkami po 30 tysi? Latają. Czy wcześniej latały? Latały. A kiedyś to nawet z naszyjnikami, które kosztowały 2 wioski z niewolnikami. I co? I nic. Stać mnie na wydatek 400 zł, ale nie wydam tego na obcinacz do paznokci. Mój wybór.

Skoro firma istnieje, to ma klientów. Mam dwudziestoletnie auto, choć wolałbym wczoraj odebrać nówkę z salonu. Spolaryzowało się to nasze społeczeństwo, bardzo. Ale z jednym zawsze się zgodzę - głupiego nie poznasz po pieniądzach, tylko jak je wydaje.

A że ktoś ma garść baniek... Paru takich znam, od dzieciaka. Na mózgi bym się z nimi nie pozamieniał, na życie też. Wolę na swojaka. Każdy ma swoją ścieżkę w życiu. ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja powiem tak, że gdyby mnie było stać, totalnie luźne środki, z chęcią kupiłbym ich ciuchy wiosenno jesienne, aby sprawdzić, czy np. jest taka przepaść jak w cenach pomiędzy np. Graff-em.

Mnie oczy nie bolą i nigdy nie bolały, jeśli kogoś stać, lubi jakość, niech kupuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simms. Nie wiem czemu kojarzył mi się z ubraniami roboczymi. 

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

A ja myślę, że każdy lubi to, co lubi.

I tak jest Adamie, ale to forum jak każde inne. Każdemu wolno pozrzędzić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Linek727 napisał:

A ja myślę, że każdy lubi to, co lubi. Baby latają z torebkami po 30 tysi? Latają. Czy wcześniej latały? Latały. A kiedyś to nawet z naszyjnikami, które kosztowały 2 wioski z niewolnikami. I co? I nic. Stać mnie na wydatek 400 zł, ale nie wydam tego na obcinacz do paznokci. Mój wybór.

Skoro firma istnieje, to ma klientów. Mam dwudziestoletnie auto, choć wolałbym wczoraj odebrać nówkę z salonu. Spolaryzowało się to nasze społeczeństwo, bardzo. Ale z jednym zawsze się zgodzę - głupiego nie poznasz po pieniądzach, tylko jak je wydaje.

A że ktoś ma garść baniek... Paru takich znam, od dzieciaka. Na mózgi bym się z nimi nie pozamieniał, na życie też. Wolę na swojaka. Każdy ma swoją ścieżkę w życiu. ?

słusznie, ale ja tak nie do końca na poważnie ?. znam paru simsowców  i są dobrymi wędkarzami, ale są też betony z kasą co mają wszystko najdroższe żeby pogodzić sąsiadów, a umiejętności zero

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ArekH napisał:

Simms. Nie wiem czemu kojarzył mi się z ubraniami roboczymi. 

I tak jest Adamie, ale to forum jak każde inne. Każdemu wolno pozrzędzić. 

dzie tu zrzędzenie? ponabijałem się troszkę, bo lubię czasami ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...