Skocz do zawartości

Centrum uzależnień


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oo i tu można do bólu :D

podeslijcie mi jakieś psychotropy dwa wyrzeczenia to już sadyzm, Ale co mi tam ?

Edit: masochizm, - już mam stresua a nie pale od 5 minut ?

Edytowane przez MrProper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Ruda napisał:

Nie idę, na razie niczego się nie podejmuję. No chyba, że chodzi tylko o Ciebie i Twoją dietę? 

Ty papierosy, ja alko i cukier w postaci cieczy - to to samo co dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zajmuję się odwykiem nazwijmy to zawodowo  / bez wchodzenia w szczególy/. I chcę Wanm jedno doradzić :

Bedzie o wiele łatwiej, gdy :

- będziecie pili min. 2 l wody dziennie, a jeśli ktoś ma zdrowe serce i nerki, to nawet i 3l. Ma to być woda bez żadnych domieszek. Najlepiej z odwróconej osmozy. Jak nie macie filtra to jedynie kropla beskidu..

 Na szklankę wody proszę dodawać odrobinę soli himalajskiej bądz naszej, kłodawskiej, alw bardzo ważne - kamiennej a nie warzonej !! Odrobina tzn, tyle ile przyklei sie Wam do czubka opuszka palca, gdy go włoŻycie do solniczki.

- przez Itydzień po 3-4/ na dzień drażetki preparatu detox firmy Vision. Można chyba znależć w sieci.

Nie pytajcie czemu taka a nie inna woda czy preparat. Mamy to sprawdzone. Nie jestem niczyim przedstawicielem. Nie mam zamiaru wywoływania gombrowiczowskiej gó...o burzy. Naprawdę chcę pomóc. Jak ktoś chce coś więcej, zapraszam na pw

Albo dobra powiem Wam co do wody.

Chodzi o to , że koncern coca cola do wszyskich swoich produktów wykorzystuje wodę z takiego filtra. W USA taka wodę sprzedaje się z budek na olicy.

Woda ta pod nazwą kb jest następnie sztucznie domineralizowywana.

W rytmie dobowym statajmy się tak gospodarzyć dawką, aby wypić po szklance tuż przed udaniem się  "pod sto piór " i po przebudzeniu rano. Koniecznie !

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowy dzień sie zaczyna trzeba spadać i skracać sobie cierpienie ?

Dobrej nocy wszystkim życzę i kolorowych snów ??

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie odradzam preparaty z zawartością nikotyny.

Aha, dodam tylko, że sam nie piję i nie palę od 24 lat. Paliłem 3 paki dziennie i wprost proporcjonalnie do tego piłem :FeelsBad-min:

I tym optymistycznym akcentem żegnam się z Wami, życząc powodzenia. Wytrwajcie Kochani, musicie być dzielni !!!!!

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...