Skocz do zawartości

Centrum uzależnień


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U w a g a !!!!

Bardzo często po odłożeniu fajek , dramatycznie wzrasta apetyt na słodycze!! A także :  chipsy i inne tego rodzaju g..na.

Aby nie ulec tej presji od razu polubmy inne rodzaje przekąsek, np. pestki dyni,

kwaśne owoce, suszone owoce, marchewka, surówki, itp.Ostatecznie gorzka czekolada ( dla mnie gorzka zaczyna się od 80% zawartości kakao.  Starajmy się mieć to zawsze na "podorędziu".

Kto ograniczy ilość kawy,  też będzie mu łatwiej,  o wiele! Nie wspominając już o alkoholu w początkowych tygodniach !!

Jeżeli mielibyście możliwość skorzystania ze sprawdzonego gabinetu z biorezonansem ( podkreślam : sprawdzonego ) to polecam.

Powodzenia !!!

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Łącznie z Pepsi i alko odrzuciłem kawę czyli kofeinę, było ciężko w pierwsze dni, teraz jest lepiej?

Przed treningiem też nie chcę mi się pobierać jakiś isotonikow, a ostatnio najlepsza była mocna kawa 45min przed do pobudzenia organizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja od piątku nie piję kawy i tylko zielona herbata (ileż to wyrzeczeń człowiek dla zdrowia musi ponieść) Musiałem tak zrobić, bo kawy wypijałem hektolitry i moje ciśnienie zaczęło mocno szybować. Ciężko było odstawić kofeinę, więc jestem pełen podziwu dla tych, co rzucają palenie (i im się udaje :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, grych napisał:

Ja od piątku nie piję kawy i tylko zielona herbata (ileż to wyrzeczeń człowiek dla zdrowia musi ponieść) Musiałem tak zrobić, bo kawy wypijałem hektolitry i moje ciśnienie zaczęło mocno szybować. Ciężko było odstawić kofeinę, więc jestem pełen podziwu dla tych, co rzucają palenie (i im się udaje :D)

Ileż tych kaw wypijałeś Rysiek?

Pytam z ciekawości gdyż sam wypijam tego morze ? I fakt jest taki że ciśnienie - mimo brania tabletek, czasem potrafi mi potylice prawie rozsadzić, Lekarz mi mówił ze trzy kawy na dzień mogę śmiało wypić, ja wypijam nieco więcej ? Z tym ze nie wspomniał ze filiżanki, a nie kubki około 300ml ?☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że kawa za kawą (dziennie nawet do 10), no bo co ja zrobię, że wolę kawę np. od herbaty... Pół roku temu już tak miałem i miesięczny rozbrat z tym napojem pomógł, teraz mam nadzieję, że będzie tak samo i wszystko wróci do jako takiej normy  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, grych napisał:

Można powiedzieć, że kawa za kawą (dziennie nawet do 10), no bo co ja zrobię, że wolę kawę np. od herbaty... Pół roku temu już tak miałem i miesięczny rozbrat z tym napojem pomógł, teraz mam nadzieję, że będzie tak samo i wszystko wróci do jako takiej normy  :D

Zdarzało się,  sporadycznie ale dziennie ?

Eeee to ja wypijam jeziorko ? Fajne usprawiedliwienie sobie znalazłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator
Dnia 20.02.2018 o 15:22, Jurek napisał:

Dla wszystkich palaczy ku przestrodze : / raptem 2 min /

 

Wczoraj rozmawiałem z @Mała mówiła, że trzyma się dzielnie :) Brawo Ona :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...