Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję. Dostałem wolne od łyżew.

Po krótce.

Jak widać na załączonym zdjęciu wybrałem dzisiejszą rywalizację z dużą przewagą.

W sumie złapałem kilkanaście leszczy co dało 3630 g. Drugi zawodnik miał trzy razy mniej. 2ab113338ecabfb235e091ba35e95351.jpg

Wynik byłby znacznie lepszy ale brak doświadczenia w holowaniu dużych ryb ręką na ultra cienkie żyłki ( 0.06-0.08 ) dał o sobie znać. Trzy największe ryby niestety pozostały w wodzie. Dwa leszcze ponad 40 cm i jeden potwór ponad 1.5 kg nie zmieścił się w przereblu 13cm. Zanim sięgnąłem po osękę to się zerwał z mormyszką.

Mimo wszystko jestem zadowolony, bo kto by nie był. W sumie złapałem tyle co pozostałych 19 zawodników razem wziętych.

Atmosfera świetna . Pogoda też dała radę. Cóż, za tydzień znów impreza nad lodem. Tym razem nasze koło jest organizatorem zawodów rejonowych. Chciał nie chciał muszę jechać e9d5da336d2536cacfa53710170c8959.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Daniel piekny wynik na jaka mormyche ci gryzly.

Srebrna dyskoteka wolframowa 2.5 mm, przy około 3-3,5 m głębokości. Ciężko i długo się opuszczało na dno, ale jak widać było warto. Po zerwanych dwóch takich mormyszkach musiałem zastosować większą i to już nie było to. Dołowiłem nią tylko jednego leszcza i miałem dwa niezacięte brania.

Haczyki specjalnie lutowane coś około nr 20-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...