Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna pogoda wyrwała mnie zza biurka i wczoraj/dziś łowiłem na kilku jeziorach.
Wypady krótkie, tak na 30-60 minut, ale chodziło o to by rozeznać się w sytuacji.
Bat jest niezawodny i daje wiele frajdy w łowieniu.
Ogólnie łowiłem w zakresie głębokości: 1-3 m.
Łącznie trafiło się ponad 250 ryb, z tym, że 90% to płotki (największa około 27 cm), a do tego krąpie, wzdręgi, okonie i ukleja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cześć,

ja również wczoraj połowiłem. Wybrałem się na łowisko 'Gierłatówko' zaledwie kilka kilometrów od miejsca zamieszkanie na kilka godzin.

Byłem tam pierwszy raz i kompletnie nie znam wody. Wszystkie stanowiska posiadają pomosty a te które miały małą plaże zaraz obok, były zajęte i musiałem kombinować z podpórkami. Tutaj świetnie nadałby się Feeder Arm.

Jako że na Rybomanii zakupiłem kilka produktów FeederBait, GenesisCarp, SonuBaits oraz Warmuz postanowiłem wszystko sprawdzić. Zanęty FB wymiatają, muszę przyznać że korzystanie (a w szczególności Konopia-Ochotka) sprawiały samą przyjemność.  Zanęta Warmuz Feederowa Haker wymaga dopieszczenia, jak dla mnie za duże frakcję i pozwolę sobie zmielić na drobniejsze. 

W przypadku przynęt brało na wszystko, od truskawki po pikantną kiełbasę, klucze do złowienia coraz większych ryb było punktowe podawanie i tutaj z ryby na rybę rosły wagowo. Średnio wpadały do podbieraka co 7min.

Osoba siedząca obok, mówiła że w godzinę około 15 karpi lecz małych, ale widziałem jego technikę i zarzucał gdzie bądź. Łowił głównie na kukurydze i robaki.

Mój rekord tego dnia to Sazan 3.5kg a rekord tego dnia na łowisku to 8kg.

Zdjęć nie mam żadnych, podłączyłem wieczorkiem telefon do ładowarkim, ale już ładowarkę do gniazdka nie ;/

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy łowią oprócz mnie. Jak widać trzeba jednak iść nad wodę.

Ps.Adam jeszcze chwilę musisz wytrzymać. Staram się jak mogę i jest już bliżej jak dalej. Nawet teraz będę odbierał od Ostapa pokrętła które mu są niepotrzebne by składać arma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2017 o 18:25, ArekH napisał:

Jako że już śmierdzą mi oczy od nazwy Nienawiszcz. :P Polazłem se dzisiaj nad stawek. Mój licznik ala Sylwek pokazał 21szt. Zarybieniówki. Miałem dwa mixy. Ulubiony zielony BT. I Epidemia FB. Z początku rządził BT. Ale że rozmiękłem sobie pellet i nie nadawał się do podajnika, rozpodałem go do zanęty. Po tej transakcji zaczął pracować FB. Fajnie mi się łowiło, Testowałem wiele przynęt. W końcu złowiłem cokolwiek na Skunk Shit.:D 

IMG_20170401_113622.jpg

IMG_20170331_191239.jpg

IMG_20170401_134304.jpg

IMG_20170401_103600.jpg

IMG_20170401_102413.jpg

IMG_20170401_113437.jpg

No stary Graty !!!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...