Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tego bym chciał się dowiedzieć od kogoś konkretnego. Ja w Matrixy nie wchodziłem, bo wiedziałem, że Preston wymyśli coś lepszego .
A tak poważnie to Matrixy tanie nie są a kupić "komplet" i wydać kilka stówek, gdy mam ponad 200szt innych to się mijało z celem. Ciekaw jestem Matrixów, bo są nielicznymi podajnikami, których nie używałem.

Co do Matrixa mam identyczne podejście.
Zdaję się że Grendziu ma sporą kolekcję ich podajników, ale fakt, pytałeś o kogoś konretnego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2017 o 13:51, elvis napisał:


Co do Matrixa mam identyczne podejście.
Zdaję się że Grendziu ma sporą kolekcję ich podajników, ale fakt, pytałeś o kogoś konretnego....emoji6.png

Ty nie podpuszczaj, tylko zagadaj może by kolega porównał Matrixy np z Prestonem lub Drennanem a finalnie np z Mikado. Ciekaw jestem wielkości itd porównując Matrixy do innych firm ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad nad Kwisę zaliczony. Nie całe 3h i dwa małe pstrągi. Jeden uwieczniłem, bo drugi wstydliwy z ręki mi się wyślizgnął. Miałem być dłużej, ale dzisiaj Kwisa nie była mi przychylna i kilka przynęt zostało w wodzie i brakło mi agrafek z krętlikiem. Woblery na samej żyłce bączki kręciły, a obrotówki skręcały mocno żyłkę... A poza tym zaczęło mi żyłki brakować, już podkład był przy wyrzucie :) ale jest postęp w łowieniu :) dzisiaj jeden urzędył w woblera za drugi w obrotówkę, jak ta tylko wpadła do wody.
a438d0855520e8f4ec9c890dc4bbff33.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW końcu  odwiedziłem

sensasa z glina rozrobiłem

kilka drobnych ryb złowiłem

trzy leszcze zgubiłem

Haki 20 na 0,o8 inaczej nie skubnęło nic

DSC01082.JPG

DSC01083.JPG

DSC01084.JPG

DSC01085.JPG

DSC01086.JPG

DSC01087.JPG

DSC01088.JPG

DSC01089.JPG

7906934_DSC01092.JPG

DSC01090.JPG

DSC01091.JPG

DSC01093.JPG

DSC01094.JPG

DSC01095.JPG

DSC01096.JPG

DSC01097.JPG

Edytowane przez stas1
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu udany wypad.
Ja dzisiaj byłem z kolegą na wodzie jego koła. Miało być pełno ludzi a zastaliśmy tylko dwóch wędkarzy. Podobno karpik zarybieniowy przestał brać
Ja łowiłem na zielonego BT wymieszanego z MMM ( dzięki Stasiu za pomysł) z mixem pelletów 2mm. Oczywiście metoda.
Łupem padły dwa leszczyki 35 karpik 45 i trochę podleszczaków. Kiler z dziś pellet kryl Sonu w bosterze Drennana Krylowym.
Zdjęcia karpia nie ma bo wolę leszcze
20170409_074426.jpeg

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia niet, nie chciało się robić. Tak pamiętam Stasiu, już tak mam, żeby coś osiągnąć trzeba słuchać.
Towar wyszedł ekstra dzięki

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...