Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znalazłem chwilę czasu na wypad na rybki. Tradycyjnie zalew Siczki. Niestety bez kontaktu z rybą. Pogoda nie rozpieszczała, chmury, silny chłodny wiatr. O 11 zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komercyjne łowisko w miejscowości Stobno. Nad wodą zameldowałem się około 7:30. Silny wiatr, ale słonecznie. Nad wodą byłem do godziny 13:00. Efekt był naprawdę niezły. Karasia, liny, jazie i karpie. Musiałem idealnie wpasować się z zanętą ponieważ tylko Koleś na sąsiednim stanowisku miał kilka ryb... reszta łowiska w większości ryby nie wąchała. 

Na fotkach nie ma wszystkich ryb, gdyż największe okazy po zdjęciu z haczyka wracały bezpośrednio do wody.

Całkowita waga ryb wynosiła ponad 40 kg... nie wiem dokładnie ile... ?

20170501_131121.jpg

20170501_131042.jpg

20170501_113016.jpg

Edytowane przez Pendra
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pendra napisał:

Komercyjne łowisko w miejscowości Stobno. Nad wodą zameldowałem się około 7:30. Silny wiatr, ale słonecznie. Nad wodą byłem do godziny 13:00. Efekt był naprawdę niezły. Karasia, liny, jazie i karpie. Musiałem idealnie wpasować się z zanętą ponieważ tylko Koleś na sąsiednim stanowisku miał kilka ryb... reszta łowiska w większości ryby nie wąchała. 

Na fotkach nie ma wszystkich ryb, gdyż największe okazy po zdjęciu z haczyka wracały bezpośrednio do wody.

20170501_131121.jpg

20170501_131042.jpg

20170501_113016.jpg

No no Sławek ładny wynik.:champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, jakub_wr napisał:

U mnie dzisiaj jeden ale urokliwy. 

20170501_115254.jpg

Śliczny brzydal:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...