Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

Wybrałem się po południu na ryby, ot tak na chwilę.  Ale po 30 minutach trzeba było odpuścić. 

20170509_183405.jpg

20170509_183718.jpg

Piotrek coś mientki sie robisz. Delikatny śnieg w maju to normalne.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem o 4 łowiłem od 5 do 10. Wynik to kilka 20-25cm krąpi i jeden ok 25cm sumik karłowaty, który zmienił środowisko na przybrzeżne szuwary. Ryby brały tylko na 3 pinki kilkanaście metrów od brzegu, czyli nowa wędka tylko pracowała. Na 40m methoda stała jak zaczarowana. Na włosie miałem wszystko założone od białych po wszelkie angielskie wynalazki i dupka blada. Nie obyło się bez strat, przy pierwszym zarzucie z koszyczkiem 10g pękła najdelikatniejszą 0,5 oz szczytówka. Po tym wiedziałem, że nie powędkuję dobrze, trudno trzeba kupić zapas szczytówek. Z  nowej wędki ogólnie jestem zadowolony.

20170512_055727.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 łamiesz więcej niż ja :P

Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia w którym momencie to pękło, zauważyłem jak zwinąłem zestaw  (to było wstępne nęcenie) i nie wiem czy to moja wina czy sprzętu. Biorę to na siebie i tyle. Do tej pory łącznie złamałem 4 szczytówki w życiu i to przeważnie po tym, jak przesadziłem z masą koszyczków a tu było raptem 10g + zanęta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia w którym momencie to pękło, zauważyłem jak zwinąłem zestaw  (to było wstępne nęcenie) i nie wiem czy to moja wina czy sprzętu. Biorę to na siebie i tyle. Do tej pory łącznie złamałem 4 szczytówki w życiu i to przeważnie po tym, jak przesadziłem z masą koszyczków a tu było raptem 10g + zanęta.

Możliwe że to wada fabryczna, bo ja połamałem w obu tych wedkach tą 0.5

Twoje złamanie jest do naprawy. Wystarczy zapalniczka i klej. Nawet nie trzeba nic skrobać czy piłować. Tak samo załatwiłem swoją miesiąc temu.

Jak będziesz gdzieś zamawiać to pomysł i o mnie . Z chęcią wezmę dwie, a nawet trzy Plus ze dwie 1 oz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:


Możliwe że to wada fabryczna, bo ja połamałem w obu tych wedkach tą 0.5
Twoja złamanie jest do naprawy. Wystarczy zapalniczka i klej. Nawwrt nie trzeba nic skrobać czy piłować. Tak samo załatwiłem swoją miesiąc temu.
Jak będziesz gdzieś zamawiać to pomysł i o mnie . Z chęcią wezmę dwie, a nawet trzy Plus ze dwie 1 oz.

Jak zamawiałem kij w Drapieżniku pytałem o szczytówki i powiedziano mi, że bez problemu można u nich zamówić. Ja zamówię przy kolejnych zakupach 2szt 0,5 i jedną 1oz. Jak chcesz to Ci wezmę, chyba że sam będziesz robił u nich zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2017 o 15:24, Grzes77 napisał:
Jak zamawiałem kij w Drapieżniku pytałem o szczytówki i powiedziano mi, że bez problemu można u nich zamówić. Ja zamówię przy kolejnych zakupach 2szt 0,5 i jedną 1oz. Jak chcesz to Ci wezmę, chyba że sam będziesz robił u nich zakupy.


Ciekawe jakie ceny? Myślałem, że masz jakieś tańsze zamienniki, bo oryginał pewnie koło 5-ciu dych. Jakby Co to się zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że nie wyjaniamy sobie w jakich warunkach dane szczytówki używamy. Może by było warto? Przy Połowach typowym delikatnym Pikerze, Taka sztytówka oczywiście ma sens jak najbardziej. Do zestawów samozacinających, traci sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ArekH napisał:

Możliwe że nie wyjaniamy sobie w jakich warunkach dane szczytówki używamy. Może by było warto? Przy Połowach typowym delikatnym Pikerze, Taka sztytówka oczywiście ma sens jak najbardziej. Do zestawów samozacinających, traci sens. 

Proste i logiczne, uważam podobnie :champagne-2010:.

Natomiast ja właśnie miałem zwykły 10g koszyk, który zmieniłem na methodę po 2 godzinach ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...